Skocz do zawartości

[SSUK 15 Yorkshire, UK] Impreza dla singli 4-6 września


Rekomendowane odpowiedzi

Czy Ty również uważasz że przerzutki w rowerze są zbyteczne, mało tego - przeszkadzają, hałasują i można by zamiast nich kupić następną butelczynę lokalnego złocistego? Czy Twój ulubiony napój regenerujący to schłodzony lager, porter, ale, biter lub cider?

 

Jeśli w dodatku planujesz być ze swym rowerem wczesnym wrześniem w hrabstwie Yorkshire w pólnocnej Anglii to grzechem byłoby nie wziąć udziału w corocznym spotkaniu singli który w tym roku będzie się odbywać na terenie malowniczej posiadłości Duncombe Park Estate. Poruszanie się na rowerze jest tam zabronione, więc tymczasowe pozwolenie na zbeszczenie równo ciętej trawy przez gumowe bieżniki jest o wiele bardziej zachęcające do udania się w tamten rejon! 

 

Trzech Forumowiczów(wliczając w to mą skromną personę) już odlicza godziny i smaruje łańcuch oraz jedyną zębatkę...

 

Dla tych, którzy nadal się łamią czy gra warta świeczki zapraszam na ofycjelną strunę, dla tych którzy słyszą że dzwoni ale nie wiedzą w której parafii oto kilka sportowych zajawek.

 

Do zobaczenia! 

 

 

ssukLOGO.jpg

 

 

 

POZDRo-:ver

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team

Ofkors obecny :D

 

Tymbardziej, że to bedzie niecałe 90 mil ode mnie. Taka prawie lokalna rajda...

 

W pewnym momencie troszeczkę zwatpilem jak na horyzoncie zamajaczyła możliwość zorganizowania SSUKi w Dalby (szczególnie po wczorajszej jatce :icon_mrgreen: ) ale skoro to będzie paniedziejku dziewiczy teren, gumą nieprzeorany to tylko łapska zacierać.

 

Nad jednym sie tylko zastanawiam: gdzie będzie SSUczany nadruk na flat cap'ie?

 

Skoro ten wyglada tak:

 

flat_cap.jpg

 

Szacunek...

I.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team

Kłaniam,

 

Próbowałem w niedzielę przekonać wery do pomysłu ale to krosiarz i kocha psierzutki :P

 

Wiecie chopaki, myślcie nad logistyką. Najbliższa stacja kolejowa względem Duncombe Park to Thrisk - 14 mil po drodze typu A.

 

Ja na pewno bedę jechał Sztruclem, to móglbym zabrać wam graty ze stacji cobyście nie musieli targać onych kiełbas, buteleczek i płóciennych M1...

 

Sprawa do ugadania, a myślę że warto ulżyc garbowi, boć przygodzi sie godnie zareprezentować na SSUce :)

 

Szacunek...

I.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Też mi pytanie. Przecie to będzie prawie lokalna rajda dla mnie  :)

 

Zapisy już za tydzień? Kurde, to trąci jakimś zorganizowaniem, zupełnie niezgodnym z Duchem Jednobiegania  :)

 

A wieść ta skendyk? Potwierdzona?

 

Wayne spoko koleś, miałem okazje zamienić z nim słów kilka na SSUce w Kanoku...

 

A... No i ma całkiem epicka, niepedalska brodę  :D

 

Szacunek...

I.

 

 

 

Pozwoliłem sobie przyfacić część cytatu, gdyż pasuje jak ulał do wieści podanych przez DrunkCyclist a propos japskiego SSWC 15':

 

dcsswcjp.jpg

 

:icon_confused:

 

 

POZDRo-:ver

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team

... boć nie od dzisiaj wiadomo, że Japończyki to dziwny narodek... Pewnie zamiast browaru postawili na trasie nastolatki w falbankach i skarpetkach do macania :P

 

Nie ma co się obawiać. U Wayne'a na pewno takiech durnot nie będzie :thumbsup:

 

Szacunek...

I.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...