Skocz do zawartości

[siodełko] author ASD-MegaTT wygodne?


Brusu

Rekomendowane odpowiedzi

witam, chce zminic sobie siodło bo na oryginalnym jakims activa tyłek mi więdnie jak tylko na nie spojrze. Jest chyba trefnie skrojone . Potrzbuje miekkiego siodełka do max 70 zł na wypady gora 40 km niby to nie dużo ale na moim juz po 5 min tyłek sie upomina nie mowiac o innych czesciach ciała:) i dlatego porsze was o pomoc. jeżdze xc ale kompletne deski nie wchodza wgre, san marco kusi fajnym wygladem ale niejestem pewny czy bez pampersa jest sens

 

Na necie udało mi sie znalesc siodekoauthorjr1.th.jpg

author ASD-MegaTT ASD-MegaTT http://www.velo.com.pl/author/authorczesci_06.htm

Czy ktos posiada takie siodełko i mógłby si ewypowiedziec lub zna inne do 70 zł o charakterze turytuczno - sportowym ?

 

prosze o pomoc , pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej Brysu , ja mam takie siodełko jerdze bez pampersa a dystanns najdłuższy jaki zrobiłem to ok. 90km.

No i niestety mój tyłek jużmnie troche bolał, ale dystanse ok.50km. to jest super, ale pamiętaj że musisz przyzwyczaić, :) no raczej Twój tyłek musi sie przyzwyczaić do siodełka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 8 miesięcy temu...

Pytania o wygodę na konkretnym siodle są bezsensowne... Każdy ma inną fizjonomię i "kształty ciała"i jednemu będzie się super siedzialo na siodle, a innemu na tym samym siodełku wprost przeciwnie, masakrycznie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

juz mam siodlo author mega tt kupione na Allegro od uzytkownika krajek_pl

Niestety w miedzy czasie nabawilem sie kontuzji przy grze w nodze i nie bardzo moge sobie pozwolic na dluzsze wycieczki.

Z krotkich przejazdzek wnioskuje ze siodlo bedzie super, fajnie sie siedzi wygodnie (testowane na bruku).

Po wiekszym przebiegu napisze cos wiecej a teraz zapodaje foty jak sie sidlo na rowerku prezentuje, nie jest moze szalenie agresywne jak np. San Marco SKN ale wygoda robi swoje a wyglad do najgorszych nie nalezy:

 

Foty:

 

1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

11

12

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Kupiłem niedawno to siodełko i niestety nie jest ono dlamnie zbyt wygodne, uwiera mnie w krocze :redface: mimo to, że cofnąłem je na max do tylu i do dołu, jeżdżę w pampersie, ale jednak czuję dyskomfort. Macie jakieś rady, co można z tym można zrobić? Czy jest ono spisane na straty w moim przypadku?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ile juz na nim smigasz gryzon?

Bo ja na przykład smigam na kanapie meridy komfort taka do składaków i po zimie jak wsiadłem na nią to też mnie tyłek bolał, poprostu trzeba duzo jeździć, im wiecej jeździ tym mniej boli.

a jak cie boli krocze to nie cofaj tego siodła tylko je przybliż czubek nosa lekko w dół

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wcześniej (jakieś 2 tygodnie temu) jeździłem na innym siodełku, też było niewygodne, ale nie było tego problemu, bardziej uwierało z tyłu a to z przodu, co powoduje wręcz ból. Zaszła pomyłka miałem na myśli, że wysunąłem je na max do przodu a nie do tyłu, a poza tym próbowałem już wielu ustawień i nie znalazłem takiego żeby było wygodnie. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To tylko potwierdza, ze d... kazdy ma swoja :) Ja mialem to siodelko oemowe z Tractionem i na wygodniejszym nigdy nie jezdzilem. Zmienilem tylko dlatego ze troche za szerokie jest i przeszkadzalo w przesuwaniu sie do tylu na zjazdach. Ale przejechalem na nim jakies 6-7 tys km, w tym trasy powyzej 100km i problemow nie mialem zadnych, od samego poczatku bylo dla mnie idealne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...