Skocz do zawartości

[przejściówka] Zawór presta => samochodowy


Rekomendowane odpowiedzi

Powitoł

Zamknięto wątek ogólnodruciarski (szkoda) więc pozwolę sobie wrzucić w oddzielny (*)

 

Jak napompować prestę gdy mamy tylko końcówkę do samochodowego:

 

Tak proste, że aż mi głupio że na to nie wpadłem :)

 

(*) jeśli Silnoręcy uznają, że lepiej podpiąć pod inny temat to prosiłbym o przeniesienie ;)

Senks :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team

A to jakaś nowość jest? :huh:

Gorzej tylko, jak ktoś ma aluminiowe nakrętki. :)

PS. też nie pojmuję, dlaczego zamyka się takie fajne wątki. Takie drobne porady nawet nie nadają się do działu "Zrób to sam". Pisałem kiedyś w tej sprawie do moderacji, ale nikt nie raczył się tym zająć.

Edytowane przez adamos
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo administracja chce, aby na tym forum był porządek, a nie takie niechlujstwo jak na innych. Oraz żeby wątki było informatywne, bo forum to w pewnym sensie encyklopedia. Takie odpowiedzi kiedyś dostałem - niektórzy admini/modzi są bardziej liberalni inni mają na tym punkcie chopla :P

 

Tylko szkoda, że chyba większość użytkowników ma inne zdanie odnośnie funkcji forum i tych zasad. No ale cóż zrobisz... forum to własność prywatna, więc "wolnoć Tomku w swoim domku" :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powitoł

A to jakaś nowość jest? :huh:

No dla mnie nowość. A zagwozdkę miałem niezłą, jak przed ostatnią jazdą okazało się, że z tyłu kapeć a jedyna dętka która została mi w spadku po którychś kołach ma prestę :)

 

A druciarstwo warto otworzyć bo nie każdy patent zasługuje na oddzielny wątek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...
  • Mod Team

 

 

Bo administracja chce, aby na tym forum był porządek, a nie takie niechlujstwo jak na innych. Oraz żeby wątki było informatywne, bo forum to w pewnym sensie encyklopedia. Takie odpowiedzi kiedyś dostałem - niektórzy admini/modzi są bardziej liberalni inni mają na tym punkcie chopla :P Tylko szkoda, że chyba większość użytkowników ma inne zdanie odnośnie funkcji forum i tych zasad. No ale cóż zrobisz... forum to własność prywatna, więc "wolnoć Tomku w swoim domku"


Temat ponownie otwarty. Można pisać. :)

http://www.forumrowerowe.org/topic/144710-druciarstwo-najwieksze-rowerowe-druciarstwo/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...