Skocz do zawartości

[śruby]gdzie można dostać?


Wawrus

Rekomendowane odpowiedzi

W Lodzi tylko w jednym sklepie takie srubki dorwalem i to nie wiem czy nie sprzedali mi tylko dlatego ze mnie znaja ;] , i za duzo nie chcieli dac ;]

 

Wiec w kazdym sklepie to bym nie pisal , malo ktory ma je i malo ktory chce sprzedac , zazwyczaj maja na wlasne potrzeby.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam już tę śrubkę.Dostałem ją w sklepie rowerowym.Wyjęli z jakiejś starej korby.Ale tak normalnie to na stanie nigdzie nie mają.Ewentualnie można zamówić za 50zł(5 srubek)SMIECH NA SALI

 

 

bo to pewnie aluminiowe srubki za taka kase , i cena jest normalna ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bo to pewnie aluminiowe srubki za taka kase , i cena jest normalna ;]

 

Nawet jak są z aluminium to nie powinny tyle kosztować.Dobra rama rowerowa z aluminium ważąca ponad 1,5kg kosztuje 400-500zł a mam płacić 50zł za śrubki które waża 20g?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team

 

Nawet jak są z aluminium to nie powinny tyle kosztować.Dobra rama rowerowa z aluminium ważąca ponad 1,5kg kosztuje 400-500zł a mam płacić 50zł za śrubki które waża 20g?

Bardzo Cię proszę zdradź mi sekret gdzie można kupić 1,5 kg ramę za 400-500zł. I chyba już dziś zacznę na nią odkładać. A lajtowanie roweru ogólnie jest drogie, śruby szczególnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team

No teraz to mieszasz się w zeznaniach i zaprzeczasz sam sobie. Z jednej strony piszesz dobra, a z drugiej, że nie chodziło Ci o jakość. Zapewniam Cię, że w tej cenie nie dostaniesz tak lekkiej ramy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale czy ty czytać nie umiesz?Napisałem PONAD 1,5kg.Czyli im więcej to w tym wypadku lepiej bo chodzi o różnice wagi miedzy śrubkami a ramą.Jak rama bedzie ważyć 2kg to w tym przypadku jeszcze lepiej uwidacznia różniecę w cenie między 20g śrubkami a PONAD 1,5 ramą(czyt. również 2000000kg)

 

Ale się nie kłóćmy.Proponuje zamknąć temat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odi Rama z alu, wprawdzie nie 1.5kg ale dorzucili jeszcze 0.1kg bo alu jest tanie, za to cena dużo niższa.

http://www.allegro.pl/item116695066__bardz...ama_kross_.html

 

A takie śrubki znalazłem na Nowowiejskiej w Wawie, fakt chłopaki trochę nie chcieli rozebrać nowej korby ale siła perswazji słownej zwyciężyła.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...