Skocz do zawartości

[zakupy cz5] co kupiłeś ostatnio z części rowerowych


Rekomendowane odpowiedzi

Tak dobrze to nie miał :) Ostatni raz widziany był na parkingu w czasie wrzucania gratów na pakę Caddiego. Jak to mówią, w ogólnym zamieszaniu, pewnie "diabeł nakrył ogonem". 

Miałem olać temat małego stojaka, ale drobne ogarnianie roweru na dużym serwisowym, zwłaszcza zabawa w kąpiel, to nie moja bajka. Dwa tygodnie i zatęskniłem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Five Ten Sleuth DLX Canvas - przypadkowo, zakup nieplanowany, tzn. chciałem jakieś materiałowe Five Teny na lato a akurat te się trafiły - kolor pasuje do mojego mtb 😁. Przy okazji, jeśli ktoś jest eco to są one zrobione z plastikowych butelek zebranych z plaż z wysp południowych czy coś takiego

Compress_20240626_230253_3888.thumb.jpg.d5e144553cceb85e9eece503d16f886d.jpg

 

Edytowane przez Greg1
  • +1 pomógł 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, Sobek82 napisał:

Dlaczego korba 38 i kaseta 36, nizinno wyżynny teren, jeżdżony na dwóch calach?

Jak chcesz znać moje przesłanki do stworzenia takiego a nie innego napędu to napisałem o tym w tym wątku: https://www.forumrowerowe.org/topic/270205-grx-1x12-jaka-przerzutka-do-kasety-11-36/#comment-2490625

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 godzin temu, Sobek82 napisał:

Dlaczego korba 38 i kaseta 36, nizinno wyżynny teren, jeżdżony na dwóch calach?

Ponieważ nie wszyscy potrzebują powiększać sobie siusiaka zakładając napęd 54-40/11-28, z którego potem wykorzystują tylko skrajne przełożenia po maksymalnym przekosie, bo nie mają więcej siły. :)

Ja sobie kupiłem kolejne chwyty. Niedawno założyłem nowe, klasycznie "czarne" ESI Extra Chunky, ale już zdążyłem je porwać, więc tym razem sprawdzę, jak z moim rowerem będą komponowały się niebieskie.
ws.thumb.jpg.5712d971e480487a2cd489e9403b8ad8.jpg

Ale mają jakąś dziwną, bardziej szorstką i chropowatą strukturę niż wszystkie, które miałem dotychczas. Ciekawe, skąd się wzięła ta różnica i czy będzie odczuwalna po założeniu na kierownicę.

  • +1 pomógł 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

42 minuty temu, chudzinki napisał:

Warto dobrze poszukać.

Nie spieszyło mi się więc szukałem dokładnie. Gdzieś coś można było znaleźć ciut taniej ale różnice były już znikome a firmy z reguły mi nie znane. Nie wiem jak z terminowością dostaw  a w Biosternie jak coś mają na stronie to znaczy że mają fizycznie więc dla kilku zł nie chciałem kombinować.

  • +1 pomógł 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzwonek i obszernie dyskutowana ostatnio na równoległym wątku linka Abusa Combiflex coby można było na stację benzynową czy do wiejskiego sklepiku wstąpić po prowiant w drodze "na lekko"

Compress_20240628_003801_1490.thumb.jpg.58a30a8916b06795a0fb3b8902b52e6e.jpg

Jest też czapeczka pod kask bez daszka a'la czepek pływacki ale jest tak płytka, że się nie trzyma na głowie i jedzie z powrotem 

  • +1 pomógł 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team

Kierownica a'la bumper w amerykańskim samochodzie psuje nieco efekt wizualny (pewnie pod toboły), choć chyba zmian trochę jeszcze będzie (znając właściciela, i jeśli rower nie pójdzie na sprzedaż), może nawet baranek wskoczy.

PS  zaskakująco mało subskrybcji jak na tak kolorową postać i jej - to źle zabrzmi - wypociny 🤔 plus za firmowy stojak

  • +1 pomógł 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...