Skocz do zawartości

[zakupy cz5] co kupiłeś ostatnio z części rowerowych


Rekomendowane odpowiedzi

Złoty - ale z elementami dolara,   Opony Maxxis Refuse dziś już przetestowane 40 , bardzo pozytywne,  amazon, jednak jedno spostrzeżenie, odciśnięty szary szlaczek po obręczy, czy oni je w Fabryce testują ? Zakładają raz na koła? Opona pachnąca i jakoby nowa nowiusieńka... dziś wiatr huragan, opona szeroka, z gumy antyprzebiciowej, ciężka, i ... nie narzekałem, toczenie ma pewno żenujące ( 2,5 Bar)  opór na wiatr duży, a wrażenia ... bardzo dobre...

  • +1 pomógł 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Doszedłem do wniosku, że brakuje mi światełek rowerowych 😈 Mam ION RT na latanie po mieście. Mam KNOGA PWR 2000 na dłuższe tripy. Brakowało mi czegoś pomiędzy, 2-3h na 40-50 km powrót z zachodu słońca. Zależało mi na:

  • ładowaniu USB C,
  • wygodnym montowaniu - najlepiej pod uchwytem Garmina na zmianę z ION RT, 
  • dobrym świetle, 
  • niewielkim rozmiarze. 

Finalnie kupiłem taki wynalazek od majfrendów => https://pl.aliexpress.com/item/1005006514131863.html?gatewayAdapt=glo2pol

Jestem ciekaw pierwszej jazdy. Testy na sucho w domu robią bardzo dobre wrażenie. 

Screenshot_1.jpg

  • +1 pomógł 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coby sprawdzić o co chodzi w tym gravelowaniu ....

 

Używany spec diverge comp e5 model 2021 rozmiar 61, kupiony w czerwcu 2022, grx 600 + korba (2 miesięczna nowa + suport) i przerzutka seria 800, 1x11, koła gr531 na piastach dt240. Także fajne modyfikacje, wymieniono to co najsłabsze w tym modelu

Wczoraj przeszedł mycię + polerkę pastą ;) kilka rys głownie koło łańcucha poza tym z grubsza ok ot używka nie ma co się czepiać.

Zamówione naklejki do oklejenia, Lizard Skins DSP czarny 3,2 oraz dwa żelowe siodełka na testy bo ja się nie lubię z deskami zamiast siodełek ;) dziś ma wszystko dojechać, jutro mechanik na regulację i wymianę owijki bo tego nigdy nie robiłem więc sobie zobaczę jak to się robi coby mu tyłka nie zawracać w przyszłości.

 

 

449114778_349527414650762_1631692887363789345_n.jpg

449187379_1638382190351511_3295261785080930125_n.jpg

Żeby żonie nie było smutno również pojazd dla niej dojechał

 

 

449335561_2579379152450370_7956157664394661313_n.jpg

Edytowane przez martingg
  • +1 pomógł 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hamulce Sram Level TL para, opakowanie producenta. Bdb cena wg mnie - ok. 450 zł komplet. Minimalistyczny wygląd i b.lekkie. Myślałem o SLX, ale przekonała mnie waga, cena i przede wszystkim estetyka😀 Zobaczymy, jak będą chodzić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciąg dalszy sagi o Maxxisach z doliny Amazonu..

Z zamówionej pary pierwsza opona przyszła wczoraj (z magazynu niemieckiego), druga wysłana dzień później ma być w piątek (zobaczymy skąd wysłana).

IMG-20240703-WA0001.thumb.jpg.72859ecf5128b85b1dc3e4ab9f02cbe7.jpg

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Greg1 Wczoraj była cała czarna... ta była zamówiona 4 czerwca... Jak wilokrotnie pisałem można w wolnych chwilach (WC kwadrans?) sprawdać czy coś nie wyskoczyło w nieskorygowanej cenie. Ta konkretna para jest najpoważniejszą kandydatką na sprzedaż z mojej kolekcji maxxisów ale zbiorę się do tego najwcześniej na przełomie lipca/sierpnia.

  • +1 pomógł 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...