Skocz do zawartości

[zakupy cz5] co kupiłeś ostatnio z części rowerowych


Rekomendowane odpowiedzi

@martingg: polecam Super B, nieco ponad 500zł a udźwig 50kg, solidna metalowa japa.  Minusy: brak półki na narzędzia (ja przełożyłem sobie ze starego stojaka), regulacja średnicy zacisku nie jest najgorsza ale czasem bywa upierdliwa...w tej cenie nie znalazłem nic bardziej sensownego ale też nie byłem wybitnie gorliwy w swych poszukiwaniach. 

IMG_4535.jpeg


p.s.: a, dodatkowo wysokość mocowania najwyższa z tych, które przeglądałem.

  • +1 pomógł 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@100lar3k  Wątek tematyczny : 

Czy to była promocja czy raczej błąd przewalutowania/testy AI nikt nie wie. Bardzo długo to trwało jak na błąd. Możesz co jakiś czas sprawdzać 

https://www.amazon.pl/s?k=Maxxis&s=price-asc-rank&page=2&__mk_pl_PL=ÅMÅŽÕÑ&crid=223C0XUBIARZI&qid=1718201410&sprefix=maxxis%2Caps%2C285&ref=sr_pg_2

Przez ten ponad tydzień ostatni opony pojawiały się i znikały. Może któreś z brakiem dostępności pojawią się ponownie, na obniżkę cen już podwyższonych nie liczyłbym raczej..

W tej minucie szału nie ma już.

 

 

image.thumb.png.ca2ed93a579aa46d9a4d5315840d5eb8.png

 

image.thumb.png.c46d39b9990e4ee0275d302f73aaa572.png

Poza tym zostaje OLX, giełda forum itp. Handlarze się obkupili ale część ludzi kupowała też ..powiedzmy dość kompulsywnie. Ja sam myślę że jednej pary się pozbędę, może 2. Na ten moment najprawdopodobniej ramblerów 700x45c ale czekam aż wszystko przyjdzie (zwłaszcza reavery).

Edytowane przez wr81
  • +1 pomógł 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja kupiłem do MTB żony opony na wyjazd na Suwalszczyznę. Córka ma gravela, ja fitnessa, a drugi rower żony, jest zbyt miejski na szutry, zresztą sama woli górski, tylko na szutrach, a tym bardziej asfalcie na Maxxis Dissector ciężko.  Będą więc Vittorie Terreno XC R, 2,1 cala , 600g sztuka, na mleku. 128 PLN za oponę zwijaną, bezdętkowa to dobry interes. 
 

IMG_0117 Średni.jpeg

Edytowane przez Wojcio
  • +1 pomógł 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako że w Polsce nigdzie nie mogłem znaleźć bardzo miękkiej (x-soft) sprężyny do RockShoxa 30, to ściągnąłem z... Hiszpanii. A że była jedna cena przesyłki, od razu dobrałem parę drobiazgów, włącznie z podręcznym stojaczkiem serwisowym. Lepiej po ponad 25 latach grzebania w rowerze, niż wcale 😁

 

Swoją drogą mam ochotę napisać coś o cenach, ale zaraz się jakiś obrońca lokalnych januszexów odezwie, więc może lepiej nie. Grunt, że mój portfel lubi to 🤑

20240613_150924.jpg

Edytowane przez MrJ
  • +1 pomógł 8
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może średnio pasuje do tematu ale nie chciałem zaśmiecać i zakładać nowego 

Kuzyn  ma taki rowerek i brakuje trochę na prostych i zjazdach jaka zębatka z przodu wejdzie największa ? Jaka to zębatka ? Może jakiś link 🤔😀

 

 

https://www.trekbikes.com/pl/pl_PL/rowery/rowery-górskie/rowery-cross-country/marlin/marlin-5-gen-3/p/40773/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, revolta napisał:

Może średnio pasuje do tematu ale nie chciałem zaśmiecać i zakładać nowego 

Kuzyn  ma taki rowerek i brakuje trochę na prostych i zjazdach jaka zębatka z przodu wejdzie największa ? Jaka to zębatka ? Może jakiś link 🤔😀

 

 

https://www.trekbikes.com/pl/pl_PL/rowery/rowery-górskie/rowery-cross-country/marlin/marlin-5-gen-3/p/40773/

W linku, który podałeś jest to napisane. 

Maks. wielkość zębatki 1x: 34T, 2x: 36/22
  • +1 pomógł 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...