Skocz do zawartości

[zakupy cz5] co kupiłeś ostatnio z części rowerowych


Rekomendowane odpowiedzi

Łyżki Unior i oponę Maxxis Assagai Exo max terra.

Miałem 2x DHR,  przednia poszła na tył, tył do piwnicy. A teraz najlepsze - obie stare opony zdjąłem jedną łyżką, instalacja poszła palcami, nowy Assagai wszedł od podłogowej pompki przy pozostawionym zaworku, używany DHR wymagał pierwszego dmuchania bez zaworka. Tak łatwa instalacja jak wkładanie spodni. 

Łyżki Unior są niedrogie, sztywne i wygodne. Wczoraj na oponie córki złamałem Lezyne (już drugą) i jakiegoś. No-name. 
 

Wczoraj zaś przyszły łatki Lezyne Tubeless pro plugs. Takie grzybki do klejenia na stale dziur w bezdętkowych. Pierwsza użyta, wygodne i na razie trzyma. 

  • +1 pomógł 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak zbiorczo gdzieś od stycznia

Dętki TPU Ridenow do szosy na szerokość opon 28, całkiem przyjemne w jeździe ale za mało km zrobiłem żeby jakoś bardziej się wypowiadać

mTXU28Z.jpg

Pedłaki (z) mocy/ą :P

PFDMMlI.jpg

Chwytak do opon, praska coby wygodnie naprawiać piasty novatec żonie w rowerze do pracy, wentylki do tubelessa co mi polecili na forum, koła CSC 35 i 45 TL sobie i żonie, inne graty do tubeless

kWBkH7W.jpgR6jat51.jpg

Tani Stans czyli 

j97zn1S.jpg

Pirelli Cinturato Gravel RC 45 i Specialized S Works Pathfinder Pro 2Bliss 42 uszczelniły się na kołach CSC bez mleka więc duże "W", oba zestawy zrobiły już po ~1500km po uach, kamieniach i lesie bez problemu, o mleku nic nie powiem bo nie ma żadnych śladów działania więc chyba jeszcze nic nie przebiliśmy

  • +1 pomógł 9
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, CoolBreezeOne napisał:

OEMowa RD-M5100 z allegrosza (obecna po urazie już się ogarnęła, nowa będzie czekać na swoją kolej), i dwa jajka 32T z aliekspesu (zebrał się już zestaw 32T/34T/36T - mogę żonglować w ramach bieżących potrzeb)  ;) 

20240605-183221net.jpg

Też wymieniłem cały napęd na Deore. Ja akurat z 3x8 na 1x10 i po tygodniu jazdy zamówiłem blaty 34T i 36T, take same jak Twoje. Wstawiełm 36.

  • +1 pomógł 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj kumulacja:

Z cyklu "kontrowersyjny outlet dostarcza":

2 korby m7100 2x o różnych długościach - ktora gdzie trafi to się jeszcze okaże. Na 100%  jedna w konfiguracji 2x trafia do ugravelowianego big nine lite wraz z zestawem blatów  z drugiej na zapas. Pytanie która 170 czy 175 (wzrost 178 przekrok 81cm)?. Druga albo na sprzedaż solo albo z zębatką 1x do "planowanego przyszłego projektu". 39.99EUR/szt

IMG-20240606-WA0002.thumb.jpg.e7d06068c8bbe1499daa5c751f9557ef.jpg

Trochę drobiazgów do kokpitu.

mostek WCS 70mm 35 stopni 124g 16EUR - potencjalnie do korekty pozycji w rowerze żony, niestety nie jest idealny. Były w momencie zakupu ( i chyba do teraz) tylko 70 i 90mm..80mm byłoby idealne.

mostek opisany jako Leadtec LC7940 faktycznie brandowany jako LP -Lapierre. 45mm 136g 4EUR. Kupiony do ekperymentowania z pozycją. Miłe zakoczenie odczuwalną jakością, spodziewałem się zwykłego odlewu jak w tanich zoomach a mostek jest w całości frezowany i naprawdę ładnie zrobiony. Śrubki wyglądają na nie gorsze niż w Ritcheyu... opłaca się chyba kupić jako dawcę śrubek jak ktoś ma rozwalone w droższym mostku (oczywiście przy okazji innych zakupów).

Kierownica JD-MTB579A  31.8x760 brandowana  tym samym logo LP co mostek - zapewne miały trafić do tego samego Lapierra który nigdy nie zostanie już zmontowany... 370g 3.20EUR. Po prostu poprawna kierownica ze średnio/niskiej półki,  pod tym samym kodem google znajdują ją również pod marką XLC.

IMG-20240606-WA0000.thumb.jpg.6fb61d93b30ac5a41a15c7b49117e56f.jpg

 

IMG-20240606-WA0001.thumb.jpg.dc6416ab2faaaf7d1f381bb2e2a874c7.jpg

 

Z cyklu" Festwal podejrzanie tanich opon Maxxis na Amazonie dostarcza" przyszła pierwsza dostawa  - Ramblery 700x45c po 50PLN/szt

image.thumb.png.2fd1a74edef48b45823013cbc9aa0155.png

 

 

 

 

 

 

Edytowane przez wr81
  • +1 pomógł 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Roballinho napisał:

 

To nie jest Rekon :)

Racja receptor miało być 🤣 tyle tych opon że człowiek juz sie pogubił 😁 cały czas wszyscy Maxxis Maxxis Maxxis gdzie spojrzysz tam Maxxis 😁

Edytowane przez mareckiabc
  • +1 pomógł 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...