Skocz do zawartości

[zakupy cz5] co kupiłeś ostatnio z części rowerowych


Rekomendowane odpowiedzi

  @niuti warto :) Może trafisz gdzieś na jakąś promkę i wtedy cena będzie korzystniejsza :) 

@Semtex od jakiegoś czasu nosiłem się z zamiarem zmiany Deutera, którego dotychczas używałem. Flyt 14, to dobry plecak, jednak brakowało mi w nim troszkę miejsca, szczególnie podczas wypadów w góry. Evoc dziś przyszedł. Szkoda, że pogoda w górach w sobotę licha, bo byłby pierwszy test :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kontrowersyjny luksemburski outlet dostarczył po ponad 4 tygodniach zamówienie, w którym wszystkie produkty miały w momencie zamówienia status "on stock". Całkowity koszt (wliczając standardowo drogą wysyłkę) wyniósł 90.43EUR 

W paczce:

rd-m8000-gs (wersja box)

komplet przód +tył magura trail z klamkami hc

siodełko selle italia St7 superflow z dużym odblaskiem

 

IMG-20240529-WA0001.thumb.jpg.882ec68f24a1562011ecb572700391d7.jpg

IMG-20240529-WA0003.thumb.jpg.541de70079373e577a07619324bd5706.jpg

IMG-20240529-WA0002.thumb.jpg.e47e26dd671e032e63e53df332951254.jpg

Edytowane przez wr81
  • +1 pomógł 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 28.05.2024 o 20:28, siemalysy napisał:

@niuti warto :) Może trafisz gdzieś na jakąś promkę i wtedy cena będzie korzystniejsza :) 

no już prawie brałem bo na hajbajku była niebieska z bukłakiem po chyba 60 juro, ale byłem w ty mczasie w robocie, potem coś tam a popołudniu już pozamiatane.....także jednak chyba jej nie mam mieć :D

W dniu 30.05.2024 o 06:23, marcin_ostrów napisał:

L , opakowana bardzo dobrze . Gąbki w newralgicznych punktach , karton w kształcie ramy a do tego jeszcze duży karton .

na zdjęciu wygląda jak te od Sobka :P. Btw ramy też sprzedają czy to inny kontrowersyjny, i ile sobie liczyli za to?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prawdziwie kontrowersyjny outlet jest tylko jeden. I oferuje jak najbardziej ramy (jak i kompletne rowery w tym e-bike) przy czym nie tak często jak np. widelce, koła itp.

https://www.rczbikeshop.com/en_ue/mtb1/frames-vtt/framesets.html obecna oferta, cudów na dziś nie ma.

Co do pivota ze zdjęcia to można powiedzieć że  w ostatnich miesiącach oscylował między 1099 a 2000EUR.. w zależności od daty, rozmiaru, koloru ale raczej szybko znikał w tych cenach. ile kosztował ten ze zdjęcia to pytanie do (szczęśliwego) nabywcy :)

Inne przykłady ram z ostatnich miesięcy:

-yeti ARC-T carbon ht S/M 1159EUR

-yeti sb115t z damperem S/M/L 2159EUR

-argon 18 gallium pro z widelcem , różne rozmiary 699-899EUR

-focus raven 8.9 29 size 46 209EUR

-focusy atlas różne modele rozmiary kolory 279-299EUR

-niner mcr 9 rdo z damperem różne rozmiary i kolory 499-599EUR

-niner air 9 199EUR itp itd

Co do ram to są jednak dość rzadkie, opisy są  bardzo zdawkowe i może brakować  drobnych elementów montażowych typu haki, mocowania osi, zaślepki itp. oddzielenym tematem jest zakup ładnie pasującego widelca w przypadku ram szosowych - widelce szosowe również bywają dostępne ale często oddzielnie i nie zawsze synchronicznie z ramami. Czasami ramy FS są bez damperów ale to raczej jest w opisie. Dodatkowo na niemieckim forum odnotowano przypadki pomyłek w rozmiarach , zamiast L przychodziło M itp.

Z cieni RCZ: dzisiaj otrzymałem informację iż przesyłka została wysłana do mnie. Niestety przyjdzie bez jednego elementu, kluczowego w tym zamówieniu (klamkomanetka +zacisk grx tył) za to z nazwijmy to dopełniaczami...

 

  • +1 pomógł 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No z ramami jest różnie. Atlasy bez widelcy (a pchają tam dedykowane, wyższe niż normalnie) cześć , raven niby tani ale nie pomalowany. Z zasady gołe ramy, bez haków, zaslepek, osi, więc trochę zabawy ze skompletowaniem dedykowanych zabawek. 

Pivot wyszedł mniej więcej w połowie ;p, ale konkurencji brak. No, może hero, ale też droższy. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@marcin_ostrów Powodzenia w lepieniu całości. Dobra baza. DW-Link z dobrze dobraną zawiechą zrobi robotę i będziesz pan zadowolony. Można spytać ile grosza za taką przyjemność razem z damperem dzisiaj trzeba sypnąć? 

Edit. 

Dobra, domyślam się. :) Dopiero mi odświeżyło ostatnie posty. ;)

Edytowane przez Brombosz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zakupione zanim to co wygląda na masową pomyłkę cenową produktów maxxissa na Amazonie się zakończy (znalezione na pepperze).  Co ciekawe to trwa już ze dwa dni i co jakiś czas pojawiają się nowe/wraca dostępność ofert w niskich cenach (np dzisiaj garść szosowych i gravelowych których wczoraj nie było)... Oczywiście niektóre dostępne 1szt, niektóre z czasem dostawy w grudniu itp ale warto sprawdzać zanim weekend się skończy. Ponieważ wyszukiwanie na Amazonie  jest jakie jest polecam wyszukać wszystkie produkty maxxisa i  wyświetlać po cenie rosnąco.

image.thumb.png.5b648738cfcd17218229e23438c51abc.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- customowe naklejki na widelec od Slik Graphics (prawie)pod kolor ramy, bo fabryczne nie wytrzymały nawet roku i wyglądają, jakby je psu co najmniej z gardła wyciągnął...
- najtańsze linki, pancerze, klocki, fajki i spinka łańcucha do gruza

dsads(1).thumb.jpg.ef5f6f1888acc8be1a536da1c67f238d.jpgdsads(2).thumb.jpg.7fe7cc7487bb365eb84387440dd81121.jpgdsads(3).thumb.jpg.a85c95729a15d90a8e8429950e351a0a.jpg

  • +1 pomógł 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

54 minuty temu, Dokumosa napisał:

"Factorowość" jednak widać z kilometra i jeśli na zwyklasie będzie taka nalepka to równie dobrze mogłaby by być na suntourze XCR ;)

Nie no... Kolega @TheJW chyba nam tego oszczędzi. :)

Swoją drogą to robią jeszcze zwyklasy czy inne XCRy, które nie są czarne, tylko takie zwyczajnie blade, jak kiedyś? Czy to już przeszłość jest?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...