Skocz do zawartości

[zakupy cz5] co kupiłeś ostatnio z części rowerowych


Rekomendowane odpowiedzi

43 minuty temu, provayder napisał:

Ja swój czujnik kadencji zgubiłem 2 razy i za każdym razem go znalazłem :)

Żeby nie było off topu - torba podsiodłowa  z Decathlona 0,6l bo stara już się przetarła od śruby

Teraz dałem taśmę. Ale ja byłem kilka razy i mi się Garmin nie połączył z czujnikiem bo był w uśpieniu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koła Fulcrum Rapid Red 500 i opony TUFO Speedero 40 oraz tarcze Avid. Razem z dętkami tpu odchudziło to rowerek o prawie 1.3kg. Np przednie koło waży 1480g a oryginalnie było 2090 (koło, dętka, opona i tarcza). Zmiana w toczeniu i przyśpieszaniu jest rewelacyjna. Bębenka nie słychać. Koła są ciekawe, bo mają proste szprychy o różnej grubości i różną liczbę szprych po prawej i lewej stronie piasty. Trochę nie podoba mi się dźwięk opon. 

  • +1 pomógł 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, bastard83 napisał:

Teraz dałem taśmę. Ale ja byłem kilka razy i mi się Garmin nie połączył z czujnikiem bo był w uśpieniu.

Po drugim razie też dałem taśmę. Mi się też nigdy nie połączył. Sprawdzałem na aktywności gdzie przestała pokazywać się kadencja i szukałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widelec do koła 20" pod tarczę, teraz muszę zmontować koło bo kołodziej którego pytałem nie podejmie wyzwania. 🫠

Screenshot_20240510_143132_Messages.thumb.jpg.780e5e7d99a4efd46995ceadcad6788a.jpg

I oponę oraz gripy. 

20240510_142749.thumb.jpg.4fa73fcfe8c6db9da317225a10c27c48.jpg

Pozdrow'er 😘

 

 

 

 

I trochę szpeju z alie, jedno w drodze, drugie dziś klepnięte blikiem 🫠😘

  • +1 pomógł 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- Geje Shimano PD-M520 - bo moja się zorientowała, że po przekręceniu pedałów do szosy nie ma jak jeździć na MTB 😅
- imbus Wera Hex-Plus 6mm - bo nie miałem płaskiej 15-tki i przykręcając powyższe pedały takim samym niestety go obrobiłem...
- samoprzylepne uchwyty na kable - na Ali 13 zł/10 szt., u nas 40 zł/2 szt. ;) Chciałem uporządkować kokpit ale okazało się, że...uchwyt jest odwrotnie niż potrzebuję, czego nie uwzględniłem w czasie poszukiwań, bo skupiłem się jedynie na tym, że ma być zaokrąglony... 🤦‍♂️
- 2x okulary fotochromowe Rockbros 10179  - na szosę dla niej i dla mnie. Widać, że wychodzą z różnych fabryk, bo poza kolorem ramki inny odcień mają też szkła. Poza tym słabe, nie przyciemniają się tak mocno jak reklamuje producent, kat.2 to maks, nie można oglądać panienek incognito, bo oczy prześwitują. ;) W porównaniu ze szkłami Accent Hero to te są w pełnym słońcu przezroczyste. No i nie wiem czy to kwestia okularów czy mojej krzywej mordy, ale za nic nie mogę ich dobrze wyregulować i co chwilę się zsuwają.

wr.thumb.jpg.0592a8c05638cccdd7c9488d6e27758c.jpgewe.thumb.jpg.807a73772bce42b40f3b2849805ce26a.jpgss.thumb.jpg.e4dbd4bf7f29e64563925aa1c161675c.jpg20240429_162305.thumb.jpg.2f18d793c980218ad0aea99488709019.jpg

  • +1 pomógł 6
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 godzin temu, wr81 napisał:

Deobiazgi z Aliexpress: śrubki, podkładki, przedużka do obecnych/przyszłych projektów. Rogi to zakup zainspirowany przez forum..

image.thumb.png.6cd181bad34aa6eeda1c2fd5b9ecb2b2.png

Też mam te rogi i mieszane uczucia co do nich. Na pewno fajnie świecą w ciemności, co do ulgi dla nadgarstków to jeszcze  nie jestem przekonany.

Edytowane przez michalab
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...