Skocz do zawartości

[zakupy cz5] co kupiłeś ostatnio z części rowerowych


Rekomendowane odpowiedzi

8 minut temu, Sobek82 napisał:

Chyba w rękach niewiast

 

LHN6DBTdGD0

Pozdrow'er 

Stary łańcuch wyciągnięty z plasteliny z roweru dziecięcego. Zresztą córka w tle ma pretensje do ojca że łańcuch jej psuje 

Na koniec sam się rozleciał bez skuwacza 😁😁😁😁😁😁

5 minut temu, Thomass13 napisał:

Aż z ciekawości kiedyś wyciskalem tym skuwaczem od crankbrother pin w łańcuchu da się rękami to zrobić tylko ktoś o słabych palcach może faktycznie mieć problem. Ale jest to wykonalne testowałem. 

Na pewno się da ,ale im dłuższą dźwignią tym lepiej 👍

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potrzebowałem jakichś klocków do XT, te były u tego sprzedawcy w niskiej cenie to wziąłem, nie drążyłem tematu, sprawdzi się ile są warte.

Btw. Rzutem na taśmę wziąłem drugą 29" 2,1" thickslick'a. Coś czuję że w tym roku będę badał nowopowstałe ścieżki rowerowe 😉

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team

A mi się zachciało opony na tył, bo WTB Ranger po ponad 4 k ma już środek zbliżający się powoli do slick'a - nieco przypadkowo wpadła mi w oko Goodyear Peak, za jakiś czas zobaczymy ile jest warta (podobnie jak komplet Pirelli Scorpion kupiony w połowie stycznia).  Budowę ma nietypową, bo boczne klocki rzeczywiście są boczne, ale wygląd, opis i cena zachęcały ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2.1" od Vittorii to prawie jak gravelowe. 😛 @next to do jakiegoś szybkiego HT pewnie?

Ja kupiłem wieszak na rower polskiej produkcji. W końcu moja nowa zabawka będzie mogła zająć zaszczytne miejsce na ścianie nad kanapą, bym cały czas mógł się jej przyglądać. :D
Oczywiście na allegro jest mnóstwo tańszych uchwytów, klepanych z kawałka blachy, ale ten urzekł mnie prostotą i jakością wykonania. Widać, że to produkt dobrze przemyślany od początku do końca, a producent - Pan Jarosław Znajdek - reaguje na uwagi i komentarze użytkowników. Jeszcze go nie powiesiłem, ale już mogę śmiało polecić. Pierwsza jakość, pomysłowość i dokładność wykonania, dobre kołki Fischera i czekoladka w zestawie. ;)

aaqjdj.jpg

adjhasd.thumb.jpg.e883300ac9eca8650d387e6be0fd2192.jpg

Edytowane przez TheJW
  • +1 pomógł 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i rower się nie gibie na boki jak przy poziomych podstawkach pod koła, z których w teorii mogłyby się one stoczyć, gdyby ktoś np. przechodząc zahaczył o rower. To skrajny przypadek, ale fajnie, że producent pomyślał i o tym.
Teoretyzuję, bo będę go wieszał dopiero w weekend, ale generalnie wrażenie robi bardzo dobre. :)

Edytowane przez TheJW
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...