Skocz do zawartości

[napęd] odgłos jakby zmieniał sie bieg ale nie zmienia sie


pavlitto

Rekomendowane odpowiedzi

siemka. w czasie dzisiejszej jazdy zauważyłem odgłos jakby zmieniał sie bieg a sie nie zmieniał. popatrzyłem - rzeczywiście łańcuch nie przeskakiwał (czyli ok). stało się to tak. jadę na rondzie na biegu 2-7 i po zjechaniu z ronda słysze ten odgłos. chciałem też powiedzieć że to było w czasie jak maksymalnie (ile sie da) napierałem na pedały żeby jechać jak najszybciej. co to moze być

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

napisze ci to samo co w innym temacie :A nie wymieniałes jakas czesci przypadkiem wiesz chyba ze nowy łancuch na starej kasecie nie posmiga albo odwrotnie jak bedziesz zmieniał naped to cały (łancuch,kaseta,korba)

luknij tu http://forumrowerowe.jgc.pl/lancuh-przeska...odu-t17279.html

a może to być ze zuzycia? bo przez te 6 lat nic nie wymianiałem a przerzutki (przednia i tylna) były regulowane dokładnie 18 czerwiec. a tak przy okazji to przerzutki reguluje sie co jakis okres czy tylko jak "szwankuja"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak to już jest niestety z makrokeszami. Jak nie to, to to i co chwilę się coś psuje. Podziwiam ciebie że tak długo jeździsz na makrokeszu. Ale może już czas na zainwestowanie w coś nowego, lepszego he?

odwalicie się od mojego roweru? juz w paru postach pisałem że to jest tak pół na pół tzn może makrokesz ale nie ma jakiś dziwnych "zis czy quilong" (podró;) tylko mam z przodu sisa a z tyłu megarange, łańcuch polski KMC który to osprzet był chyba tez montowany w rowerach markowych, nie makrokeszowych więc napęd jest wg mnie jak najbardziej ok pozatym to jest jedyne nie domaganie od paru lat. jeśli chcecie wiedziec to od nowosci była wymieniana opona tylna, linka hamulca przedniego, koło tylne i przerzutka tylna (ale to z powodu potrącenia, nie z normalnej eksploatacji) tak więc wszystko inne jest oryginalne! nawet linka hamulca tylnego jest oryginalna co się rzadko zdarza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...