Skocz do zawartości

[Kierownica] Poradzcie ktory typ wybrac


Semper

Rekomendowane odpowiedzi

Wiem ,ze tematow o kierownicach bylo multum ale zaden mi nie rozjasnil umyslu albo nie mowil o tym co chce :D Jako , ze na razie nie mam zadnej porzadnej kierownicy przyszedl czas na zakup . Jezdze na no-name 560mm i jednak trzeba z tym skonczyc :) Mam silnie sprecyzowane wymagania wiec takze mam juz swoje typy :D (oczywiscie jezeli ktos zaproponuje cos lepszego to czemu nie :] ) Chce jakas porzadna markowa kierownice i zastanaiwam sie nad nastepujacymi kijami :

:arrow: Easton EA50 ~155zl 170gr

:arrow: Race Face Evolve Flat ~127zl 150gr

:arrow: RooX e-series MXC-Racing ~125zl 160gr

:arrow: Ritchey Pro 5D ~129zl 140gr

Najbardziej sklaniam sie za Race Face . Moze ktos jezdzil na nich i mi pomoze ? :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i dales mi duzo do myslenia bo w tym sklepie jest WCS za 159 zl :| Ma on 550mm ale co WCS to WCS . Kolejene problemy :P Chyba nie bede kombinowal i kupie WCSa bedzie pasowac do rogow tez WCS :)

Jak uważasz, między wcs`em a pro jest zaledwie 10 gram różnicy a pro jest jednak o ten cm dłuższy. Jeśli Ci odpowiada 550 mm z rogami i masz kasę to czemu nie. Ja jednak wolę 560mm i 60 dych w kieszeni. Za tę różnicę można dołożyć do czegoś innego i zbić więcej gramów :)

 

p.s a słyszeliście może coś o kierownicach smica? Mam już sztyce, mostek a niedługo kupię rogi więc byłby komplet :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Xsystoff : Naprawde ladnie sie prezentuje ten Race Face .

Jakub85 : Przyjzalem sie i masz racje nie zauwarzylem , ze WCS ma tylko 55cm ;(

Chyba najbardziej odchodzi mi ten Race Face teraz tylko znalesc najtanszy sklep :huh: Zna ktos jakis , gdzie jest taniej niz np u Arnika ? Na allegro nie ma ;p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zna ktos jakis , gdzie jest taniej niz np u Arnika ? Na allegro nie ma ;p

Ja bym bral u Arnika, pewny sklep i ponegocjowac mozna :wink: Do kiery dostajesz naklejke:

 

kwiecc3.jpg

 

 

kwiec3.jpg

 

 

kwiec4.jpg

 

 

Jeszcze cos skrobne ;) Szukalem kierownicy do ~150 zł i wadze <160 gr i oprocz Tiogi, ktora dla mnie jest po prostu brzydka jakis rewelacyjnych ofert nie bylo. Za ~130 zł (cena z przesylka) masz firmowa kierownice (trzeba przyznac, ze Race Face renome ma), ktora jest bardzo ladna, dokladnie zrobiona, swietnie wyglada w rowerze i wazy ~155 gr (o ile pamietam, to moja waga pokazala 5 gr wiecej niz deklaruje producent). Chcialem tez do kompletu mostek, ale cena mnie powalila i na razie nie mam funduszy :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 9 miesięcy temu...

Odgrzebie temat bo w ramach walki z waga w rowerze zastanawiam sie nad kupnem kiery EA 70. Wiem ze sa lzejsze kierownice, ale z lekkim niedowierzaniem podchodze do kierownic aluminiowych wazacych tyle co karbonowe. Poza tym trzymam sie eastona (jak juz mostek i sztyca jest eastona to kiera do zestawu bedzie pasowac).

 

W kazdym razie chodzi o gwarancje na nia. w Bike-Center mowia ze daja roczna gwarancje a Cyklour daje 5 lat. Swoja droga na stronce producenta pisza o 5 latach gwarancji... W Bike-Center kosztuje 149 a w Cykloturze 209 (obnizyli cene az o 20 zl).

czy przejmowac sie ta gwarancja? Bo dziwne mi sie to po prostu wydaje, takaroznica na tym samym produkcie, a jednoczesnie zastanawia mnie az taka niska cena. Moze jestem za bardzo marudny i podejrzliwy ale lepiej dmuchac na zimne.

 

Co o tym myslicie?

 

A tu link:

http://bike-center.home.pl/product_info.php?products_id=820

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...