Skocz do zawartości

[Opony] Asfalt + ścieżki - 26"


error407

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano

Ja od siebie polecę Maxxis Wormdrive. Nie mam jednakże porównania do innych opon, tak więc nie wiem jak wyglądają na tle konkurencji. Ja z nich jestem zadowolony, dobrze trzymają się na asflacie, w miarę lekkie a jak trzeba to i w na ścieżkach można pocisnąć. Na piachu jako tako dają radę, ale drogi z małych kamyczków zwłaszcza na podjazdach to już katorga. Na utwardzonych ścieżkach (zwłaszcza po lekkim deszczu) śmigają aż miło :)

Największy minus to wytrzymałość, po 2k musiałem przełożyć tył na przód, 4k myślę że to max ile na nich zrobię (a staram się oszczędzać opony). 

 

Jednakże kolejne gumy myślę że spróbuję Panaracer Mach SS.

Napisano

Byłeś blisko w swoich poszukiwaniach. Jeśli lubisz szybko śmigać po asfaltach a w terenie nie jeździsz na maksa to polecam oponkę Continental Travelcontakt. Jest droższa od konkurencji ale uniwersalnością je zabija.

 

 

Oto mała próbka ich możliwości

 

1472724_715225731864407_1289408197263681

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...