Skocz do zawartości

[hamulec tarczowy] na tył do 150zł


Sianek

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano

potrzebuje jakiegoś hamulca tarczowego na tył tak żeby lepiej hamował niz dobrze wyregulowane v-breki . dajcie jakieś przykłady takich hamulców i czy sa w miare dobre . np żeby jezdzic na tylnym kole .

Napisano

do jazdy na tylnym kole przyda sie hamulec z dobrą modulacją... ciężko bedzie ... dobrej tarczy za 150 nie kupisz, a gówna nie bierz bo od v-breki bedzie gorsze.

Napisano

Ja ostatnio sprawilem sobie komplet winzipow. Przod 200mm tyl 180 mm, cena 310 zl w cene jest wliczona doplata do wiekszych tarcz (w komplecie byly 160 mm). Waze 90 kg i bez problemu zatrzymuje tylne kolo na kazdej nawierzchni przy kazdej predkosci. Najbardziej efektownie jest gdy jedzie sie na asfalcie 30km/h i do po hamulcach........kolo blokuje sie i pisk opon jest wrecz cudowny :twisted: . Z przodu probowalem gwaltownie zahamowac (gdy bylem w fazie testowania hamulców) dwa razy, ale omal nie skonczylo sie to dla mnie tragicznie. Tak ze teraz nie dociskam lewej manetki do konca :)

 

Jestem bardzo zadowolony z tych hamylcy. Przy czym mam ta wersje z dluzszymi ramionami oraz dwoma ruchomymi elementami dociskowymi.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...