Skocz do zawartości

[rower] Chęć złożenia


dziamdziak

Rekomendowane odpowiedzi

Witam chciałbym złożyć rower nie do konća wiem z jakich części więc pisze to do was. Od roweru wymagam efektywności i zwiności. Mój budżet +/- 3300. Będe nim jezdził po górach izerskich jeżeli bardziej opłacalne było by kupienie nowego lub używanego roweru w tym przedziale cenowym to prosze mnie o tym poinformować. Z góry dziekuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sam składałem swój rower który kosztował podobnie i powiem szczerze że daje rade. Na początek rama. Accent robi całkiem przyzwoite. El nino jest dobra na początek. A jeżeli szukasz efektywnego malowania to polecam ci tormentę którą sam posiadam (wadą jest miękki lakier). Teraz widelec. Jeżeli chcesz zacząć od czegoś niezłego to poszperaj w internetach a może jakiego niedrogiego epicona wyrwiesz. Jak nie to raidon albo jak inni polecają spinner. Koła. Jak składasz sam to obręcze accent airplane są najrozsądniejszym wyborem(tanie i mocne). Jeśli chodzi o piasty to poszukaj czegoś novateca. Napęd. Wydaje mi się że jak dobrze poszperasz to znajdziesz osprzęt slx w dobrej cenie. To tak na sam początek :) Zostały by ci jeszcze hample opony i drobny osprzęt jak kierownica czy sztyca (polecam firmę amoeba)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...