Skocz do zawartości

[manetki] Shimano deore - problem ze wskaznikiem biegów


ZonX

Rekomendowane odpowiedzi

wracajac dzisiaj z lasu... przede mna stroma gorka zasilaczm ja zmiana biegu przod - 2 - patrze na wskaznik a on nadal na jedynce? mysle WTF? Zmieniam na 1,2....3 ani drgie... Dojechalem do domu rozebralem manetke i cos sie okazalo? Rozowy wskaznik na samym koncu, tam oblamal sie bolec wchodzacy w koleczko na ktorym naciaga sie linka. Probuje to kleic kropelka pozniej poxipolem i lipa :). Skad takie cudo wyczarowac? Bo w sprzedazy raczej tego nie ma? a z drewna sobie nie wystrugam ? ;].

 

Ogolnie jakie jakies lipne te manetki mi sie trafily, ostatnio w prawej odpadl mi caly spod bo poluzowala sie srubka, fartem wszystkie czesci w piasku - tam akurat poxipol spelnil swoja role :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę że nie ma sensu tego kupować nowego. Ja też mam w swoim te Deore i nigdy ale to nigdy nie spojrzałem na nie aby zobaczyć na którym biegu jadę. Jak chcesz to mogę Ci sprzedać z mojego bike za 997 zł :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

za 997zł kupiłbym sobie 10 takich kompletow manetek i jeszcze dotałbym brovar gratis :].

Ma ktos moze do oddania w dobre rece nieuzywany wskaznik z lewej manetki?

 

 

P.S - turysta sprawdz PW

 

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też mam w swoim te Deore i nigdy ale to nigdy nie spojrzałem na nie aby zobaczyć na którym biegu jadę.

A ja na przykład patrzę często i z tego co wiem to wielu ludzi tak robi :033:

 

Wracając do tematu - nie myślałeś zlokalizować gdzieś jakichś używanych (mogą być uszkodzone ze sprawnym tylko tym elementem) manetek? Na przykład allegro.pl. Poza tym warto popytać w zaprzyjaźnionych sklepach rowerowych - tam mogą mieć takie coś i jeśli jesteś bardzo z tym sklepem zaprzyjaźniony to dać nawet za darmo :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...