Skocz do zawartości

[Znakowanie] Kupiłem nowy rower, czy da się zarejestrować go na policji?


Rekomendowane odpowiedzi

  • 5 miesięcy temu...

Możesz sobie napisać markerem na ramie "nie kradnij"; mniej biegania, a efekt podobny.

 

Czysto hipotetyczna sytuacja: wybieram się rowerem na wycieczkę i zostaję zatrzymany przez policję (kiedy ostatni raz na rowerze zatrzymali Cię policjanci?), sprawdzają numery (kiedy słyszałeś od znajomego o tym, że policja tak zrobiła). 

Witam.

 

Odkopię, ale przeniosło mnie tu z innego tematu. Mieszkam pod Wrocławiem. Rower oznakowałem zaraz po zakupie (kwiecień 2014) I zdarzyło się 2 razy, że drogówka mnie sprawdziła. 2 razy na DK36/94, między Lubinem a Środą Śląską. Pomachali lizakiem, zaprosili do samochodu, dowodzik, i numer ramy, sprawdzili coś w jakiejś bazie i życzyli miłego dnia. Dodam że byłem w trasie, kolarki, kask itepe. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak czytam, i nie wierze. Jak rezają ramę? Widziałem zdjęcia, ale nie widać. Czym oni to robią? Mi napisali markerem, a że mam snieżno biały odcień, to żółć markera trochę widać. A przynajmniej ja widze, bo wiem że tam jest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak czytam, i nie wierze. Jak rezają ramę? Widziałem zdjęcia, ale nie widać. Czym oni to robią? Mi napisali markerem, a że mam snieżno biały odcień, to żółć markera trochę widać. A przynajmniej ja widze, bo wiem że tam jest.

 

Markerem? Dziwne, zawsze ryli w ramie. Może i złodzieja to zniechęca, ale mnie również ;P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...