Skocz do zawartości

[mostki] wytrzymałość


mloxey

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć.

 

Czy zdarzyło się komuś dowiedzieć lub (nie rzuczę niomu) przekonać sie, że mostki o bardzo małej masie są mało wytrzymałe? Zastanawiam sie jak to jest, że można kupic mostek o wadze ok 160g Promax za 40zł i o podobnej masie np Ritchey za 300zł. Czekam na odpowiedzi.

 

Pozdrawiam, Marek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

trudno mi sie wypowiedzieć na temat mostków, ale zauważyłem, że wiele części różnych producentów wygląda dokładnie tak samo (no może inny kolor), a ponieważ są niby innej marki, to i cena jest inna???

 

 

A co do mostków, to przypomniało mi się, jakiś czas temu sprawdzałem ze znajomym katalogi z mostakami i mostek accenta o wadze ok 160g kosztował jakieś 60zł a mostki szosowe, które również ważyły jakieś 160g kosztowały nawet 800zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

witam

 

 

zapewne wiesz że w tym przypadku placi sie za marke.ale mimo to wolal bym wydać wiecej kasy na mostek niż kupić jakieś badziewie za grosze i zmieniać go za miecha bo niestety nie wytrzymal:)

alke jeśli nie uprawiasz jakiegoś ostrego sportu to taki za 60 ziko ci w zupelnosci wystarczy:)

 

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...