Skocz do zawartości

[serwis] spadający łańcuch


Rekomendowane odpowiedzi

Witam kolegów ma do was małą proźbę czy któryś z was może mi polecić jakiś kompetentyn serwis w Łomży lu okolicy. Sprawa wygląda następująco sprzedałęm kobiecie rower do Łomży miejski cruiser Electra Surf po jakimś czasie babka dzwoni mi ,że chce zwrócić towar bo jest wadliwy ,a wadą jest niby spadający łańcuch powiedziałem ,że ma obie łańcuch naciągnąć ale okazało się po dwuch dniach ,że tata nie ma klucza 15 :) Więc wysłałęm ją do jakiegoś serwisu rowerowego tak zrobiłą ale jakiś magik jej powiedziała ,że brakuje żółtej podkładki z ząbkami (podkładka zabezpieczająca przeed wysunięciem się koła) z dugiej strony koła i dlatego łańcuch sopada :) "bzdura" na tym się jego diagnoza skonczyłą. Więc telefon ,wysłałem ją do bardziej kompetentego serwisu ale w drugim jej powiedzieli ,że nie będą nic ruszać bo jak coś zrobią to gwarancje straci no i dziewczyne wyśmiali jak dowiedzieli się ile zapłaciłą za rower (1,3tyś) "taki niebieki w kwaiaty jak dla siedmiolatki" tak jej powiedzieli na odchodne :). Więc moja prośba jest taka niech ktoś wskarze kogoś kompetentnego ,który podejdzie do tej sprawy rzeczliwie. Nie wiem w jakich serwisach ona byłą ale jeśli mieli ptakie podejście do sprawy to chyba typu u pana "Juzka w garażu"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...