Skocz do zawartości

[opona]Specialized


krzychszop

Rekomendowane odpowiedzi

Dostałem takie opony sponsora mojego teamu. Myślałem że ktoś cos napisze... a tu jednak nic... . Więc skusiłem się i je założyłem. Odrazu szok.. ( nie powiem żeby mnie zwaliło z nóg ale waga tej opony robi swoje) wcisnąłem w nie 3,5 bar no i kurcze w trasę... po pierwsze strasznie hałasują no i mulą po szosie. Więc na nawierzchnie bitumiczne itp. to one się średnio nadają. Sam bieżnik tej opony mówi o tym że ta opona woli błoto i troszkę piasku oraz szutrówki. Opona bardzo w stylu enduro... ? Raczej TAK! Teraz czas na teren. Nie mogę tu się zbytnio rozpisać bo zrobiłem na tych oponach na razie 180 KM ale jeżeli chodzi o off-road to są idealne... piasek, szutry itp. przecinają bez problemów. Przeczytałem na jednym forum (obcojęzycznym) że dobrze radzą sobie w błocie... (pożyjemy zobaczymy, bo narzie jeszcze nigdzie go nie spotkałem). Myślę że dopiszę cos tutaj w poniedziałek jak wrócę z LBM Kościelisko -> to będzie dla nich test.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam nic nie wiem o oponach Specialized PRO Roll-X RACE. Ja w swoim rowerze mam Specialized Roller i nie jestem z nich zbytnio zadowolony. Opona szybko się ściera i ma zero przyczepności przy pochylaniu się w zakrętach...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...