Skocz do zawartości
  • 0

CUBE Reaction (2008) - szybki bo czerwony!


z0neee

Pytanie

Napisano

CUBE Reaction (2008)

 

 

Rower kupiłem używany troszkę był dorąbany ;) Nowy napęd go ożywił + serwis za blisko 300zł ale warto bo i tak wyszedł niedużo. Kupiłem go w sumie na początku dla samego amorka, miałem składać lekkiego fulla ale kasy nie starczyło. Moim zdaniem malowanie jest fenomenalne! W słońcu się super prezentuje ;)

 

Zobacz maszynę


Nowy mostek i kierownica założone - teraz rower jest lżejszy o prawie 20gram ! Niesamowite ;)

 

12266080.jpg?1405612808

 

Jest szeroko, za szeroko - trza na bank ją skrócić tylko nie wiem jak się za to zabrać ;/ Myślicie, że należy ściągnąć kiere aby ją skrócić o 1-1,5 cm z każdej strony?

 

 

12266076.jpg?1405612808

1 odpowiedź na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano

Co kto lubi. Niegdyś w zjazdówce jeździłem z kijem 780mm, teraz przesiadłem się na 660 i nie umiałem jeździć, musiałem się troche przyzwyczaić :) Dla mnie 680-700 To takie optimum, dla innego może być to za szeroko i woli wężdzą kiere :)

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...