Skocz do zawartości

[Rogi] Rogi do GA1 Evo


boogeyman

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

krótko i na temat, szukam rogów :)

- kierownica: prosta 580mm (tzn nie całkiem prosta, bardzo minimalnie zakrzywiona w stronę cielska)

- chwyty: Ergon GA1 Evo http://www.ergon-bike.com/us/en/product/ga1evo

- styl jazdy: 3-4 dni w tygodniu po 30-100km w zależności od pogody i czasu; asfalt, las, ścieżki rowerowe, ale po wytyczonych szlakach, więc bez szaleństw

- budżet: sam nie wiem, byłbym wdzięczny za propozycje w okolicach 50, 100 i 150zł, coś z tego wybiorę :)

 

I teraz tak. Z racji chwytów z obejmami, czy kierownica nie będzie za krótka? Chwyty będę musiał przesunąć aby zamocować rogi, nie będzie to miało wpływu na ergonomie jazdy?

 

Dlaczego chcę rogi? Po to aby odpocząć rękom podczas jazdy. Myślę że chyba krótkie byłyby ok. Potrzebuje je dlatego że niestety jak zacząłem jeździć na dłuższych trasach scierpł (sorki, nie wiem jak to poprawnie napisać) mały palec prawej dłoni. No i jak ścierpł tak już zostało mimo 3 dniowej przerwy w jeździe. Dodatkowo mam wyraźnie mniej siły w tej dłoni... Nie wiem czy to wina roweru, w poniedziałek idę po skierowanie do ortopedy (ale raczej i tak skończy się na prywatnej wizycie bo na NFZ termin pewnie będzie odległy). 

Dobra, ale to nie temat o moim zdrowiu, tylko o wyborze dobrych rogów abym miał możliwość zmiany chwytu podczas jazdy i dać odpocząć nadgarstkom :)

 

Z góry dzięki za podpowiedzi,

Pozdrawiam

Marek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...