Skocz do zawartości

Kogo dziś widziałeś/widziałaś? Spotkania na trasie i nie tylko


djzatorze

Rekomendowane odpowiedzi

Żeby zacieśnić trochę lokalne więzi między rowerzystami postanowiłem wznieść ten oto wątek.

 

Jeżeli widziałeś/aś kogoś na rowerze i masz przeczucie, że może być on obecny na Forum - pisz.

Jeżeli mijasz codziennie uśmiechniętą panią na rowerku i masz przeczucie że może ma konto na Forum - pisz.

Jeżeli zauważyłeś/aś rower, który jednoznacznie wskazuje na zaawansowaną cyklozę i chcesz dowiedzieć się czyj to - pisz.

Jeżeli zauważyłeś/aś rower, który wrył Ci się w pamięć i chcesz poznać właściciela - pisz.

Jeżeli spotkałeś/aś na górskim szlaku rowerzystę, który się nie przywitał i chcesz żeby mu było wstyd - pisz :voodoo:

Ważne: w nagłówku trzeba napisać lokalizację i datę, ale że by była ona jasna. Nie nazbyt szczegółowa, ale precyzyjna.

Dobry przykład (fikcyjny):

 

Zielona Góra, 13 lutego, popołudnie.

Górka przy Castoramie. Facet na czarnym Dartmoor Hornet, cały w błocie, widać że wraca z lasu. Przyznać się, kto to? :laugh:

 

Zły przykład:

Widziałem na zakręcie przy sklepie Castorama, tam przy takim klombie, kolesia brudnego na rowerze, czy to był ten gupi xxxxxx? Aha miasto to Zielona Góra, w ogóle gupie to forum.

 

Myślę że fotografie są wskazane, ale w jakimś rozsądnym rozmiarze, żeby nie rozwalić szpalty :thumbsup:

Zachęcam do wpisów! Mam już jeden wpis w zanadrzu, ale zaczekam na Wasze.

Pozdrowerek!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...