Skocz do zawartości

[rękawiczki] Decathlon Cycle


Gość Green

Rekomendowane odpowiedzi

Witam :)

Będąc w Decathlonie naknołem się na rękawiczki w "super promocyjnej" cenie 30 zł. Niewiele myśląc udałem się do kasy z nawymi rękawiczkami i to był mój błąd . niebędę się dalej rozpisywał wymienie + i -

 

+ dobrze przylegają

+ jest frotka na kciuku do potu :P

+ pewnie trzyma z pozoru mały rzep

+ cena

+ dobre na zimę , jesień

 

- w lato są gorące , nieda się w nich jeździć

- pot w rękawiczkę wsiąka co po godzinie jazdy sprawia że na ręce mamy mokrą gąbkę

- nitmi odłażą :!::!::!:

- szmatkuje się w miejscu trzymania uchwytów (patrz zdjęcie nr.2)

 

Zdjęcia

p623000612ce.th.jpg

p6230007copy0so.jpg

 

podsumowyjąc dobre tylko na chłodne dni :twisted:

 

jeżeli ma ktoś inne opinie / uwagi /zastrzeżenia prosę o kontakt :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

właśnie wruciłem z 1 godzinndego sprintu na młociny i jest mi w ręce tttttttttttttaaaaaaaaaaaakkkkkkk gorąco :)

ps. u mnie niema żadnego systemu wentylacji

Edytowane przez Green
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

Za 30 zł to nie mozna sie spodziewac zadnych rewelacji.. Decathlon ma podobne rekawiczki co Lemon Sport ktore ja mam (dostalem na dzien dziecka) kosztowaly 26 zł. I lepiej miec takie rekawiczki niz dac duzo $$ za jakies Shomano XTR i ich zapominac podczas jazdy:)

 

Jak z Wentylacja w tych rekawiczkach decathlona jest ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja swoje decathlony za 25 zł przetarłem na wylot [dziura 3x3 cm :mrgreen:]

teraz musze o czymś pomyśleć lepszym. ale też z decathlona. jakbym miał rachunek za te moje to już bym wymienił [2 lata bezproblemowej gwarancji, przy czym takie przetarcia nie są traktowane jako uszkodzenie wynikające z eksploatacji]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Mam dokladnie te same rekawiczki i nie moge narzekac. Kupielm szosowe bo lepiej mi lezaly na dloni niz dedykowane mtb dectahlona.

 

Zrobilem kilka tras ponad 100km w najwieksze upaly tego lata i sprawdzily sie rewelacyjnie. Obtarc brak, rozpruc jedno ktore zauwazylem juz po zakupie(niedociagniety szew), zmechacenia hmmm fakt dostaly troche km i tu widac znaczne ubytki ale za 28zl(?) nie oczekiwalem niczego lepszego.

 

Pozdrawiam!

Marcin

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...