Skocz do zawartości

[rower] Author solution '06


czArny_777

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Zauważyłem ze kilku forumowiczów ma tego Authora a wielu pewnie miało z nim styczność. Za 2 tygodnie powinienem mieć kase i już się praktycznie zdecydowałem. Miło by było jednak dowiedzieć się czegoś więcej... jak rowerek sprawuje sie w eksploatacji jakie sa jego dobre i złe strony?

Prosiłbym więc o jakiowyś teścik forumowiczów.

Z góry dzieki.

 

---

 

kto mnie podpuścił i powiedział ze jak założe temat to sie testy posypią ?? swoją drogą to pomógłby mi ktos...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to ja ci pomoge

jestem użytkownikiem solutiona sx 2004 tj obecnie jego ramy w rowerku przygotowanym na zime . rama w solutionie 2006 jest inna dlatego ciezko mio niej sie wypowiadać natomiast solution sx 2004 spisywał sie dobrze chociaż przy moim podejsciudo rowerów szybko wymagał upgreadu . w sumie nakoniec w solutionie miałem osprzet LX/XT iwymieniłem rame żeby mieć cały nowy rower.

nowarama solutiona ma wymienny hak co jest ważne, jest juz inaczejskonstuowana nizjej poprzedniczka a osprzet ogólnie dolna srednia klasa , waga przywoita (13,9) mozna ja od razu zmniejszyć dając kierownice i sztyce alu.

wiem że jest wybór mozna w podobnej cenie dostac kelysa. Unibika , krossa troche taniej ale przynajmnej author to author.Ja mam ich w sumie 5. Dwa syn , żona 1 i ja dwa i jest ok chwale sobie a uzywam roweru duzo 10kkm rocznie (zima też)

zobacz sobie zdjeciamoich rowerków tez zimowy to solution 2004

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...