Skocz do zawartości

[kurier] Wysyłka roweru - problem


Rekomendowane odpowiedzi

Hej,

 

Musze jutro wysłac kuriera, na stronie obliczyłem dwie opcje, jedna to z wymiarami pudełka, wyszła mnie przez to wysyłka ponad 200zl.... Druga opcja zas, to sama waga, po wpisaniu wagi cena wyniosła mnie 72zl, wiec wybrałem ta druga opcje, i tutaj pytanie, czy jak jutro kurier przyjedzie po paczke, to za ktora opcje bedzie zmuszony mnie policzyc ? Cała waga to 16kg...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie ciekawi skąd te 106zł  - ja wysyłałem rower tym kurierem  http://www.send4you.pl/ i zapłaciłem około 30zł  - a znalazłem go swego czasu też na kurierem.pl.
Mam nadzieje, że przednie koło i amor zdemontowałeś, żeby zmniejszyć wielkość paczki ;) gdyż to ma największy wpływ, a nie waga.
Np. wczoraj wysyłałem paczkę do dubaju pośrednikiem i 1cm się nie zgadzał w opisanej wielkości - dopłata 70zł... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pracuje w dhl. cena zależy od wymiarów paczki, od wagi oraz opcji dodatkowych. najtniej wychodzi opcja brokera. czyli kurjerzy, eurokurier czy inny jakis. dobrze zabezpiecz aby nic nie ocierało, czyli aby pedały czy siodełko nie dotykało ramy, dużo folii bąbekowej i strecza. kształt paczki nieważny bo i tak idzie jako nst czyli niestandard.

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rower został wysłany ostatecznie DHL - za posrednictwem strony Kurjerzy.pl, za 62zl. Gdzie UPS - wrociło mi przesyłke poniewaz nie było zaznaczone ze "Paleta" - podziekowałem, i powiedziałem ze ostatni raz wspołpraca z ta firma. DHL +5

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...