Skocz do zawartości

[manetka] do wonobiegu Shimano MF-TZ06 i Acery


MatMax

Rekomendowane odpowiedzi

Jeżdżę w streecie i mam z tyłu przerzutkę. Potrzebna mi jest jakaś tania manetka (byleby nie gripshift) na tył. Przerzutka Acera, wolnobieg Shimano MF-TZ06. Nie wiem... może alivio ?? Jaką radzicie, żeby działała z tymi częściami. Chcę taką z dwoma dźwigniami (nie wiem jak to się profesjonalnie nazywa). Klamkomanetek nie chcę, bo kupuję niedługo nowe hamulce razem z klamkami.

Dzięki za pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcę taką z dwoma dźwigniami

To się nazywa rapidfire.

 

Ten wolnobieg ma 6 zębatek, a nowe manetki Shimano są projektowane pod najmniej obsługę 7 biegów z tyłu (altus). Może byc więc pewien problem, ale niech wypowiedzą się lepiej obeznani w tym temacie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mi jest trrudno powiedziec - mysle ze się da bez problemu - ale sam tego nie sprawdzalem...

 

W razie czego kup manetkę, sproboj sie pobawic, a jak nie pojdzie to dokup kasetę.

Tak btw - wolnobieg do podskakiwania to nie jest najlepszy pomysł... myślę że często będziesz musiał ośki wymieniać (w piaście z wolnobiegiem przy skoku dokonuje sie dźwignia która ma tendencje do łamania osi)- ale moze niech sie wypowiedzą ci co sie znają na tym wszystkim - bo ja jestem typowym xc + szosa... wiec daleko mi do latacza:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...