Skocz do zawartości

[rower] Zamiana, czy się opłaca ?


Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam takie pytanko, konkretnie chcę się upewnić. Mam rowerek coś w stylu Kross sign DS (można zobaczyć w galerii) ma on manetki sram sx4, przerzutki też sx4 (tył do wymiany). Mam go wystawionego na tablicy za 1050zł niby było sporo klientów jednak każdy mieszkał daleko a wolał odebrać osobiście. Do rzeczy  dziś kolega zaproponował mi zamianę na jego Kross Sign Fr1 ale on od swojego weźmie do mojego hamulce hydrauliczne od siebie i koła, czyli ja będę miał jego rower na swoich kołach i hamulcach. Jego rower także potrzebuje wymiany przerzutki z tyłu +  hak. Jego rower ma tylko takie minusy jak luzy na wahaczu (łożyska do wymiany) i amortyzator z tyłu fabryczna padaczka, olej chyba się wylał i sama sprężynka. Wiec tak mój tata chce żebym jak najszybciej go sprzedał wiec jak dobrze myślę lepiej będzie się  zamienić i sprzedać tego Krossa za podobną cenę do mojego ? Co o tym sądzicie zamienić czy nie , opłacalne czy nie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Zmień kolegów.

kolega w ogóle się nie zna chce się zatrzymać koła te jakie ma a on ma takie same jak ja tylko ma zdarte boki od v-braków, ma tam duro i ja nie chce nim jeździć tylko chodzi mi o sprzedaż czy sprzedam coś takiego w granicach 1000zł. Potrzebuje pieniędzy a swojego nie mogę sprzedać a tamten fr myślę że bym sprzedał bez problemu co o tym myślicie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team

Ty lepiej ojca słuchaj ... on może sie na rowerach nie zna ale widać ze ogarnięty człowiek :D

 

 

są po 1700 - 1500zł :/

Na pewno są i sporo droższe ... ale powiedzmy że Ja tak mowie, ze nikt tego chciał nie będzie.

 

Dlaczego ? bo Ja tak mowie :D ... nie chce mi sie tłumaczyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...