Skocz do zawartości

[zakup grupowy] Kands Meastro, Lazaro Integrall, Kross Seto, inne...


Gość PiotrowskiGD

Rekomendowane odpowiedzi

Gość PiotrowskiGD

Wychodzę z propozycją zakupu - śmiało nazwanego GRUPOWYM.

 

Po kilku rozmowach z dystrybutorami doszedłem do wniosku, że warto zebrać się tutaj kupą - i uzbierać chętnych na zakup interesującego nas roweru.

 

Skoro jesteśmy społecznością największego w POLSCE forum rowerowego - a ufam, że tak właśnie jest - to może warto skorzystać z siły tegoż forum i uprosić się o stosowne rabaty przy zakupach - powiedzmy 20-30 sztuk. ( a może i więcej ???)

Sprawa jest prosta, ale na pewno będzie rozłożona w czasie - zakładam 1 miesiąc do realizacji od rozmów wstępnych.

Ale już wiem, że można przy kilkudziesięciu rowerach znacznie "urwać" z ceny.

 

Bezpieczeństwo zakupu - jest do naszego ustalenia - piszę CELOWO - aby nikt nie miał cienia wątpliwości.

Zakup miałby miejsce bezpośrednio od znanych nam dystrybutorów, a może i bezpośrednio z fabryki.

Jest naprawdę spora szansa na zakup w cenach jakie mają sklepy a nawet hurtownie.

 

1. PiotrowskiGD - zakup Kands Maestro x 2, 19 calowa rama, kolor biały, Kross Seto x 1 19 calowa rama

2. .....

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość PiotrowskiGD

 

Czy w grę wchodziłby także zakup Kands 1300 lub Lazaro Evolution?

 

Myślę, ze tak...Jak się nas zbierze więcej....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość PiotrowskiGD

Najlepiej by było jak byś podał jakiej firmy rowery można zamawiać i jakieś orientacyjne chociaż ceny.

:icon_confused:

No i sie zaczyna...

jakie rowery najchętniej...KAŻDEGO POLSKIEGO PRODUCENTA..

 

CENY..??

Jak sie zbierzemy do kupy to będziemy negocjować ceny. przeczytaj jeszcze raz pierwszy post.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@up

 

Podaruj sobie... Na razie masz może i kilku chętnych z czego niemal każdy chce inny model. Nie doczekasz się prędko 10 chętnych cały czas na jeden model np. tego maestro. 

Jak chcesz, to czekaj. Ja bym nie czekał jakbym nie miał na czym jeździć żeby może stówę góra dwie zejść z ceny...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość PiotrowskiGD

 

@up

 

Podaruj sobie... Na razie masz może i kilku chętnych z czego niemal każdy chce inny model. Nie doczekasz się prędko 10 chętnych cały czas na jeden model np. tego maestro. 

Jak chcesz, to czekaj. Ja bym nie czekał jakbym nie miał na czym jeździć żeby może stówę góra dwie zejść z ceny...

 

 

Niestety muszę przyznać Ci chyba rację.

Parokrotnie widziałem próby zmontowania grupowego zakupu....Za każdym razem problemem sa ludzie... Albo za mało zdecydowani, albo sami nie wiedzący czego chcą.

 

A jeśli można na Kands Maestro przy ilości 30 sztuk urwać 200 + darmowa wysyłka....to czemu nie.

propozycja ciekawa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość PiotrowskiGD

 

Zanim zbierzesz chętnych na te 30 sztuk, to już będzie dawno model na 2015 albo nowszy.  :icon_cool:

 

 

@PieseczQu...możesz mieć rację, ale proszę Ciebie o nie zniechęcanie forumowiczów i potencjalnych klientów.

I jeśli byś był łaskaw - nie spamuj bo nic nie wnosisz do tematu

 

Puki co jest już kilku chętnych na PW.

 

Poczytaj pierwszego POSTA, tam masz wszystko wyjaśnione.

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te kilka stówek to można urwać teraz kupując model 2013... Pytanie jak byś chciał to rozwiązać logistycznie? Sklep wysyła każdemu jego zamówienie i od każdego dostaje osobny przelew?

Generalnie idea dobra, nawet do zwykłych zakupów części. Gorzej z uzbieraniem tych chętnych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość PiotrowskiGD

 

Te kilka stówek to można urwać teraz kupując model 2013... Pytanie jak byś chciał to rozwiązać logistycznie? Sklep wysyła każdemu jego zamówienie i od każdego dostaje osobny przelew?

Generalnie idea dobra, nawet do zwykłych zakupów części. Gorzej z uzbieraniem tych chętnych.

 

Nie widziałem ani jednego dystrybutora chcącego obniżyć Kandsa Maestro o kilka stówek na modelu 2013. Ale jeśli kolega ma takie dojście, poproszę o kontakt do tego dystrybutora.

 

A co do zakupu, tak właśnie ja bym to widział. każdy potencjalny klient płaciłby bezpośrednio dystrybutorowi/producentowi. I bezpośrednio od niego przychodziłaby przesyłka kurierska.

 

Dla przypomnienia Kands Maestro na Alivio w 2013 kosztował 1.199/1.249. Dzisiejsze ceny są dokładnie te same.

negocjacje cenowe możemy rozpocząć, jak się nas tu zbierze trochę...

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość PiotrowskiGD

 

Ja też poluje na Kandsa Maestro, jakby ktoś widział jakieś promo na model 2013 to prosze o info. A nowy model ma być za 2-3 tyg.

 

 

Żartujesz sobie...??

Albo się dopisz do listy, albo kupuj bezpośrednio z allegro.

Na Kandsa Maestro promocji jako takiej na pewno nie będzie, cena jest i tak niska.

Lepszą cenę uzyskamy TYLKO i WYŁĄCZNIE dokonując zakupu grupowego.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

A jeśli można na Kands Maestro przy ilości 30 sztuk urwać 200 + darmowa wysyłka....to czemu nie.

 

Gdybyś prześledził historię sprzedaży Kands/Lazaro na Allegro, to zauważyłbyś, że liderzy cenowi (zbyt wielu ich nie ma) sprzedają w szczycie sezonu po kilkanaście do kilkudziesięciu rowerów/aukcja, więc łatwo zgrubnie oszacować jaki jest wolumen sprzedaży miesięcznej czy rocznej. Przy chęci zakupu kilkunastu rowerów i to jeszcze w formie detalicznej z darmową przesyłką, moim zdaniem, nie ma karty przetargowej, aby zbić cenę do 1000-1100 PLN. "Grupony" są atrakcyjną formą promocji dla małych podmiotów, którym "nie idzie". Transrower produkuje rowery na granicy rentowności, sprzedają się dobrze, promocji nie ma - bo nie ma z czego zejść...

Spróbować zawsze można...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość PiotrowskiGD
@mklos1

nawet nie wiesz w jakim jesteś błędzie, ale błądzić rzeczą ludzka jest.

Rowery zamówione w kilku sztukach a ceny... cóż po info proszę na PW.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...