Skocz do zawartości

[Pomoc w wycenie] i jaki może mieć przebieg rower


Gość PiotrowskiGD

Rekomendowane odpowiedzi

Gość PiotrowskiGD

Kaset wygląda bardzo dobrze nie wiadomo jak łańcuch bo na zdjęciu widać tylko że jest brudny 

 

michalMtBXcT ten łańcuch nie jest brudny, ale zawalony brudem.

Czy to możliwe, ze rower może mieć 2.500 km z tak uwalonym napędem?

tylne zębatki wyglądaja w/g mnie na mocno wytarte....Mój CROSS Ma ta wytarte zębatki przy przebiegu...45.000 (!!!) km

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda, że zdjęcie nie jest zrobione, że tak powiem "na wprost". Aczkolwiek, faktycznie kaseta wygląda całkiem dobrze. Łańcuch łatwo sprawdzić przymiarem - można poprosić o zdjęcie z przymiarem, o ile jest taka możliwość i tyle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy to możliwe, ze rower może mieć 2.500 km z tak uwalonym napędem?

tylne zębatki wyglądaja w/g mnie na mocno wytarte....Mój CROSS Ma ta wytarte zębatki przy przebiegu...45.000 (!!!) km

 

Jak najbardziej tak. Zębatki w tej kasecie są w stanie bdb a co do tego przebiegu w Twoim rowerze to masz raczej na myśli 4,5 tys km.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość PiotrowskiGD

Nikt nie odpowiedział nic nt.ew. wyceny...Dla mnie przebieg trochę zaniżony...realnie myślęże trochę większy, chyba ze właściciel to przysłowiowa fleja i tak wszystko używa... Ale wówczas wtedy też inna cena...

 

Jak najbardziej tak. Zębatki w tej kasecie są w stanie bdb a co do tego przebiegu w Twoim rowerze to masz raczej na myśli 4,5 tys km.
 

 

 

Nie. mam na myśli 45.000 Rower mój już "objechał" kulę ziemską... Ma 7 lat a rokrocznie robił po 8.000 km

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Nie. mam na myśli 45.000 Rower mój już "objechał" kulę ziemską... Ma 7 lat a rokrocznie robił po 8.000 km

Pochwal się więc jaki to osprzęt siedzi w Twojej maszynie.

A co do ceny to wydaje się przyzwoita. Ale to subiektywne zdanie ofc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież widać ze zdjęć, że sprzęt jest bardzo zadbany i właściwie nie dotarty. Przebieg jak najbardziej realny.

 

Tylko mi tu nie opowiadaj bajek, że ta twoja kaseta czy co tam masz jest w takim samym stanie po przelocie 45 kkm. Sporo już widziałem korb z takim przelotem ale nie kaset. Poza tym łańcuch wcale nie jest zawalony brudem tylko bez czyszczenia nakładany był olej. Napęd na szosie ma bardziej sterylne warunki pracy niż ten w XC i niektórzy praktykują taką właśnie metodę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość PiotrowskiGD

Przecież widać ze zdjęć, że sprzęt jest bardzo zadbany i właściwie nie dotarty. Przebieg jak najbardziej realny.

 

Tylko mi tu nie opowiadaj bajek, że ta twoja kaseta czy co tam masz jest w takim samym stanie po przelocie 45 kkm. Sporo już widziałem korb z takim przelotem ale nie kaset. Poza tym łańcuch wcale nie jest zawalony brudem tylko bez czyszczenia nakładany był olej. Napęd na szosie ma bardziej sterylne warunki pracy niż ten w XC i niektórzy praktykują taką właśnie metodę.

 

 

A co do ceny to wydaje się przyzwoita. Ale to subiektywne zdanie ofc.

 

 

Właśnie liczę na realną obiektywną ocenę, subiektywne wycieczki są w innym dziale :thumbsup:

 

 

 

Tylko mi tu nie opowiadaj bajek, że ta twoja kaseta czy co tam masz jest w takim samym stanie po przelocie 45 kkm. Sporo już widziałem korb z takim przelotem ale nie kaset.

 

Mało widziałeś Bartuś... Ale Polska od morza do tatr. Zapraszam do Gdańska....na własne oczy zobaczysz

A przebieg..? Rower ma 7 rok, ma za sobą 6 pełnych sezonów. W każdym sezonie liczonym od maja do września robił po 2.000 km miesiecznie. TRo wynikało z ustalonej trasy - łatwej do pomierzenia. Stąd przebieg 45.000 jak najbardziej prawdziwy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja już się nauczyłem z Panem Piotrem nie rozmawiać, ale niestety jako autor aukcji muszę dopisać coś. 

 

Przebieg jest dokładnie 2569km wdłg. Endomondo i Polara CS500+. 

 

Rower jest w takim stanie, ponieważ po 3 miesiącach od zakupu sytuacja rodzinna nie pozwalała mi na treningi do jakich rower kupiłem. Pisanie i wyzywanie mnie od fleji w tym momencie, tylko mnie utwierdza w przekonaniu, że na tego Arca Pan Piotr nie zasługuje i nawet jakby mi proponował 5000PLN to mu go nie sprzedam. 

 

Co do napędu, specjalnie go rozłożyłem przed chwilą, jutro podskoczę do Praktikera po benzynę ekstrakcyjną i umyję napęd, specjalnie po to żeby Pan Piotr się pogrążył w temacie przebiegu tego roweru. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Lezza wyjaśniłem co nieco w sprawie łańcucha a to, że ktoś nie ma pojęcia co jest grane to już nie twój problem.

 

Spoko dzięki za pomoc, niestety do tego człowieka pewno to i tak nie dotrze. Nie wiem po co tylko brnie w ten temat dalej. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość PiotrowskiGD

 

Ja już się nauczyłem z Panem Piotrem nie rozmawiać, ale niestety jako autor aukcji muszę dopisać coś. 

 

Przebieg jest dokładnie 2569km

Rower jest w takim stanie, ponieważ po 3 miesiącach od zakupu sytuacja rodzinna nie pozwalała mi na treningi do jakich rower kupiłem. Pisanie i wyzywanie mnie od fleji w tym momencie, tylko mnie utwierdza w przekonaniu, że na tego Arca Pan Piotr nie zasługuje i nawet jakby mi proponował 5000PLN to mu go nie sprzedam. 

 

Co do napędu, specjalnie go rozłożyłem przed chwilą, jutro podskoczę do Praktikera po benzynę ekstrakcyjną i umyję napęd, specjalnie po to żeby Pan Piotr się pogrążył w temacie przebiegu tego roweru. 

 

 

I chce mi pan powiedzieć panie Kamilu, że opony z roweru o przebiegu 2500 oryginalne nagle zniknęły...(albo się zużyły) :w00t:

Chce mi pan również powiedzieć panie Kamilu, ze siodło oryginalne też zniknęło (albo się wytarło) :bye2:

Chce mi pan również powiedzieć, że kierownicę należazło dodatkowo okleić, bo poprzednie się rozkleiły (albo się zużyły)

 

 

Coś za dużo tych ale panie Kamilu.

 

Ale skoro był pan tak łaskaw wejść do komunikacji forumowej to powtarzam - rowerem jestem nadal zainteresowany jako klient - chcę wyłącznie pewne rzeczy z użytkownikami tegoż forum ustalić. Wówczas po zakończeniu pana aukcji allegro - tak jak obiecałem postaram się przedstawić swoją cenę.

 

Nie mniej podobnymi wpisami zniechęca mnie pan skutecznie do dalszych zakupów u pana....

 

Ale może kibicujący powyżej "koledzy" odkupią to cudo od pana??

 

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mało widziałeś Bartuś... Ale Polska od morza do tatr. Zapraszam do Gdańska....na własne oczy zobaczysz

 

Nie lubię morza bez urazy.

 

Toż to kurna istne perpetum mobile posiadasz :w00t: A chłopaki tak się tu męczą i co rok dwa wymieniają.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- opony wymieniłem na lepsze, po prostu na lepsze! a oryginalne sprzedałem, Ultremo ZX to prawdziwy slik, oryginalne Lugano to tandeta mała z bieżnikiem, poza tym owijka biała pasowała bardziej do białych opon, 

- siodło wymieniłem na lepsze, ponieważ oryginalne było nie wygodne. Mam nawet maila ze sprzedaży z Allegro. Wiesz co to jest w ogóle Fizik Aliante? może poczytaj sobie o tym siodle i poczytaj o oryginalnym, później mi pisz takie bzdury, 

- kierownica została oklejona porządną owijką Fizika, ponieważ oryginalnie był żel którego nie cierpię. 

 

Słyszałeś człowieku o czymś takim, jak dokupowanie lepszych rzeczy do roweru? czy nie? 

 

Ja już powiedziałem, nie jestem zainteresowany sprzedażą roweru dla Ciebie ponieważ na niego nie zasługujesz, jesteś bezczelny wobec mnie i non stop mi próbujesz coś udowodnić nie mając pojęcia o tematyce rowerowej. 

 

Może zostań przy swoim Crossie i przestań zawracać przysłowiową dupę ludziom na forum i mi. 

 
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość PiotrowskiGD

W dniu przedwczorajszym przeprowadziłem wyczerpującą rozmowę telefoniczną z właścicielem roweru, czyli z użytkownikiem Lezza.

 

Po wyjaśnieniach i ocenie stanu roweru na chwilę obecną potwierdzam jego doskonały stan i wzorową dbałość właściciela o omawiany w wątku model Kellys ARC 3.0

Moje wcześniejsze wahania były podyktowane innymi zdjęciami w początkowej fazie aukcji. Rower był po prostu przedstawiony bezpośrednio po jeżdżeniu, bez zbędnego picowania i stąd moja niewłaściwa ocena.

 

Jak powiedziałem wcześniej rozmowa telefoniczna miała bardzo przyjacielski charakter i na chwilę obecną wiem, że rower ten zasługuje na pełną uwagę nabywcy. Jest naprawdę zadbany i pięknie doposażony.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Jak powiedziałem wcześniej rozmowa telefoniczna miała bardzo przyjacielski charakter i na chwilę obecną wiem, że rower ten zasługuje na pełną uwagę nabywcy. Jest naprawdę zadbany i pięknie doposażony.

 

Czyli jest tak jak Ci chłopaki pisali od początku :)

 

Ps. Dołączam się do prośby o zdjęcie kasety po 45 tysiącach! ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...