Skocz do zawartości

[support]


makaron

Rekomendowane odpowiedzi

Hell'joł!!

potrzebuję pilnej i szybkiej porady!!!

po dzisiejszej jeździe w błocie w moim supporcie pojawiły się dziwne trzaski i piski ( piasek się dostał do środka) ja kmocniej depne to czuję że coś trze w środku :) dodam że mam suport shimano taki za 30 plnów :!!: chyba się rozszczelnił albo coś

i teraz pytanie - lepiej kupic nowy suport czy spróbowac go rozebra i przeczyści ( nie wiem czy to w ogóle mozliwe :) )

Jeżeli radzicie zakup nowego to może jakieś propozycje??tak do 50 plnów :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ile ten suport juz przezyl ?

kilometrówki niestestety Ci nie podam:) ale mam go od 1.5 roku, jezdzę przewaznie po lasach i małych górkach...dużo wycierpiał bo i ja dużo ważę :)

może faktycznie jest juz do wymiany...jakies prop co do nowego??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

też myślę, ze naprawa takiego elementu jest bez sensu... na swoim suporcie takim za chyba 17 złotych... nawet nie wiem co to jest przejechałem w tym i poprzednim sezonie ponad 9000 km. więc cena niska jak za tyle km... jak na razie nie zanosi się żeby coś miało się zepsuć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mialem juz 3 kinexy na kwadrat, i powiem ze sa bardzo dobre i szczerze polecam, ostatnio wymienialem suport wraz z rama i doszly mnie sluchy ze modus ma cos ciekawego w ofercie, ze suport byl wyjatkowo tani pokusilem sie. co prawda jezdze na nim dopiero 2 tydzien ale jak do tej pory sprawuje sie ok :D

 

A oto i on

 

jak mozesz miec nowy suport za niecale 30 zl to nie rozumiem jaki jest sens babrac sie w starym i chocbys nawet go naprawil to niewiadomo czy po tygodniu to samo sie nie stanie :(

 

Polecac tego modusa nie bede bo zbyt krutko na nim jezdze ale kinexa z czystym sumieniem moge polecic

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taka sytuacja może zaistnieć w dwuch przypadkach;) Po pierwsze sprawdz czy nie poluzowały ci sie śrubki trzymające ramiona. Druga to jest właśnie wilgoć ja taką sytuacje miałem kilka lat temu jako laik- podczasz konserwacji psiknąłem do suportu WD40 :D ... Piski przeszły po kilku dnaich inetnsywnej jazdy...kiedy wrociły za drugim razem zmieniłem suport (juz na octalink) i co za tym idzie korbe... Jestem zadowlony jest to niebo a ziemia w porównaniu z suportem na kwadrat...Polecam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...