Skocz do zawartości

[suport] czy bedzie pasował do ramy merida matts 90


g3rman

Rekomendowane odpowiedzi

Ja ważę 80-85kg (zależy od pory roku, tego czy obiad był dobry, faz księżyca itp :033: ) i jak na razie nie narzekam na korby i wkład. Sporo czytałem, że niskie modele korb Truvativa nie grzeszą sztywnością, ale cóż.. trudno mi oceniać. Przy FiveD, jak depnie się solidnie to zdarzy się, że łańcuch zahaczy o klatkę przerzutki, ale miałem tak też w używanych wcześniej Sh-no STX i jakimś wyższym modelu Suntour'a, na wkładach Shimano i Kinex'a.

Minusem jest spora waga (choć imo w granicach rozsądku). Mimo wszystko jak za taką cenę to korba w porządku.

Wkład suportu jest całkiem niezły. Używany razem z korbą od października (z przerwą listopad-luty związaną ze zmianą ramy). Widział mróz, śnieg, słone błoto pośniegowe, błotko bezśniegowe:), kurz itp... jak na razie nie sprawia problemów.

Podobnie jak korba - jak za taką cenę to rewelka. Do zastosowań, o których piszesz bez wątpienia się nada.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Długość 113mm będzie odpowiednia. Piszę na podstawie tabelki z kompatybilnością wkładów PowerSpline w Tej instrukcji, oraz własnego doświadczenia (używam wkładu PowerSpline 113mm z korbą FiveD)

to znaczy że jak suport jest pod linie łańcucha np.48,5 i korba też 48,5 to wszystko będzie chodziło dobrze?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...