Skocz do zawartości

[www.kupkolo.cz - promocje] Ktoś z okolic Kamiennej Góry?


Beskidek

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

 

Czy ktoś z forumowiczów pochodzi z Kamiennej Góry lub Lubawki, na Dolnym Śląsku? Z tej okolicy jest bardzo blisko do granicy z Czechami, tam dalej znajduje się miasto Trutnov, a w odległości 15km w linii prostej od tego miasta na południe znajduje się jeden z większych czeskich sklepów rowerowych:

 

www.kupkolo.cz

 

Pomyślałem sobie, że skoro często robią promocje, a znalazłby się ktoś, kto nie ma tam daleko, to chętnie bym poprosił o pomoc w zakupie tego czy tamtego :)

 

Z góry wielki za odzew :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mają, Twoim zdaniem, cos wartego uwagi aktualnie skoro już mowa o tym sklepie? :-) Wiesz, zawsze też można pokombinowac z wysyłka przy wiekszym zamówieniu.

 

OFF TOP, byłem w wakacje w Trutnovie, polecam się tam wybrać jak ktoś będzie przy granicy.

 

Tapnięte Talkiem :-)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dla kogoś z południa Polski jest inne rozwiązanie, sklep może paczkę wysłać do innego miasta w Czechach, na pocztę, np do Cieszyna, czeskiego oczywiście....jeśli jesteś z BB to masz bliziutko.

W czeskich sklepach często zakupy powyżej już nawet 2000 koron wiążą się z darmową przesyłką na terenie Czech, przesyłka do PL to już 500kc (w przypadku roweru, może mniejsze graty są tańsze).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heh, no ja byłem w Trutnov akurat w wakacje, zaisty Kaufland mają, z tym ich wszystkimi czeskimi "specjałami", jak słodycze, musztarda( w ilości na wiaderka xD).

 

A tak serio, to myślałem właśnie o łańcuchach, mają trochę sztuk, można by zrobić coś grupowego, o, o to mi chodzi:

 

http://www.kupkolo.cz/retez-campagnolo-record-c9_z2349/

 

Deutera też mają zazwyczaj w dobrych cenach.

 

PS. Dokładnie, z BBa no problem wysyłać, ale potrzeba czeskiego łącznika :D Byle kto miał tylko znajomego w Cieszynie, albo sam się normalnie muszę zakręcić, bo te polskie sklepy to za chwilę wykończą dystrybutorzy( szczególnie Shimano - dzisiaj rozmawiałem z Panią Małgosią z virtualbike.pl, i wiem, co piszę) albo polskie podatki. Wykończą cenówką, nie do strawienia dla niektórych. A na pewno nie dla mnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

żaden łącznik nie jest CI potrzebny, sklep wysyła na Ciebie do odbioru w czeskim Cieszynie, jedziesz na wybraną pocztę, pokazujesz paszport albo inny id, płacisz i odbierasz paczkę.

Czeski rynek rowerowy jest dużo większy niż w Polsce, nie dość, że mają więcej rowerów do zaoferowania to zdecydowanie po lepszych cenach.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...