Skocz do zawartości

[kolorki] Przemyślenia dotyczace kolorystyki rowerów


Rekomendowane odpowiedzi

 

 

NIebieskiego moim zdaniem mam za dużo, może jakiś inny kolor by ładnie współgrał z biało - niebiesko - czarnym

@Dudi353 - sorki, ale IMO masz bialego 'za duzo' :icon_wink:   i blagam, tylko nie czerwony do tego.. :w00t:

 

 

 

ja bym postawił raczej na niebieskie pancerze, niebieskie nyple

:thumbsup::yes: :yes:

 

 

Ale chciałem coś oryginalnego, co rzuca się w oczy

to dobierz dobrze odcien niebieskiego. Moze lekko jakby srebrny, wtedy optycznie polaczy Ci ten bialy i niebieski w calosc. No i juz nie mow, ze niebieskie nyple i pancerze nie beda widoczne :002:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakoś nie daje mi spokoju to, że uważacie czarne rowery za jedne i właściwe. Reszta jest be. Musicie być mega nudni...to byłoby straszne, gdyby tylko czarne matowe rowery po świecie jeździły. Owszem, sa fajne, ale czy najlepsze? - wg mnie nie.

P.S

Kłótnia za 3..2..1..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba nie zauważyłeś ironii/przekory w wielu wypowiedziach. Niedobrze...

Czarny jest kolorem praktycznym, co w przypadku roweru, szczególnie mtb używanego zgodnie z przeznaczeniem ma niemałe znaczenie.

Czarny dobrze komponuje się z praktycznie wszystkimi kolorami. Tyle. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A biały co, źle się komponuje? A jakoś niechęć odczuwam u was do białego. Mam taką wizję, przypuszczam, że zostanę ostro skrytykowany, ale spróbujcie zrobic to konstruktywnie : )

Czarno biała rama połysk, czarne obręcze, białe szprychy, zielone nyple, czarne piasty, czarne (lub białe, raczej czarne) kable z zielonymi końcówkami (myślałem też o zielonych pancerzach), zielony zacisk sztycy, tarcze ham. z zielonym środkiem, zielone gripy, zielone śruby korby, czarna sztyca i mostek i ew. biała kiera, bo taka mam, czarne siodło. Co wy na to ?



Słaba ta prowokacja... :no:

Karny tęczowy rowerek dla Ciebie...

psycedelicdemo.jpg

Nie chciałem napisać "bół dupy", bo co poniektórzy mogli by się obrazić.

Pewien swój urok ma...ale nie jeździłbym  nim.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Łał :002:  tęczowa strzała to jest to zgrabnie ktoś ogarnął te kolory ;) A co do czarnego, że się mniej brudzi to teoretycznie bo kusz i błoto to raczej są szare więc kolor szary jest najpraktyczniejszy można z rok bez mycia jeździć ;) no chyba, że waga roweru wzrośnie za bardzo :002:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

A biały co, źle się komponuje? A jakoś niechęć odczuwam u was do białego. Mam taką wizję, przypuszczam, że zostanę ostro skrytykowany, ale spróbujcie zrobic to konstruktywnie : ) Czarno biała rama połysk, czarne obręcze, białe szprychy, zielone nyple, czarne piasty, czarne (lub białe, raczej czarne) kable z zielonymi końcówkami (myślałem też o zielonych pancerzach), zielony zacisk sztycy, tarcze ham. z zielonym środkiem, zielone gripy, zielone śruby korby, czarna sztyca i mostek i ew. biała kiera, bo taka mam, czarne siodło. Co wy na to ?

 

Biały jest brudny nawet jak jest czysty. To jego urok, specjalny urok.

A Twoje zestawienie jest ok. Dodałbym do tego akcenty czerwone i trochę żółtych. Bez tego będzie kaszana. Czujesz się skrytykowany?... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurcze, proponujecie takie stonowane kolory, chyba jednak pójdę za głosem serca i spróbuję najpierw z chwytami bo obecne się kończą i pancerzami. Jak się przyjmie to zostawię jak nie to spróbuję waszych propozycji. Jakoś tak mnie do pstrokatości ciągnie, bo.... jestem inny :D Spróbujemy zobaczymy :P Dziękuję za rady :]


Tak by mw. wyglądał :P

post-160446-0-27517800-1391978936_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Dodałbym wszystko co tylko możesz kupić w tych kolorach

nie, tobo, zaczekaj, nie tak wszystko. Niebieski, zolty i czerwony to dopiero kolory podstawowe, zadna tam pstrokacizna, tylko szkolna klasyka. Pomarancz, zielony i fiolet to barwy wtorne. Jesli zostawisz miejsce na akcesoria i w jednych i drugich kolorach, i jeszcze na cos, co jest wypadkowa ich wszystkich zmieszanych razem - znaczy braz - dopiero bedzie pstrokacizna full serwis :icon_wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Wg mnie najlepiej byłoby wykonać kolorystykę przejściowo

uhm, racja. Dla dynamiki wizualnej proponuje zrobic przejscia nie takie walorowe, cieniowane, tylko jeden kolor w drugi wgryza sie plomieniami, jak na rajdach teamy maja :icon_wink::002:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie tak dawno zacząłem kombinować nad "ożywieniem" wizualnym czarnej Mamby, wydałem parę pln-ów i ... wróciłem do wersji czarno-szaro-czarnej, jak w oryginale. Tak po prostu jest ładniej. Gdy dołożyłem czerwone elementa;) zaczęło wyglądać trochę odpustowo.

Wczorajsza szybka fotka z lasu:

me778_TREK-BLACK-(Kopiowanie).jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...