Skocz do zawartości

[przerzutka] odwrotny naciąg


Pawciu

Rekomendowane odpowiedzi

witam, znalazlem na allegro przerzutke tyl xt KLIK bo skusila mnie cena, a xt z tego co slyszalem sa super, tylko moja jedyna watpliwosc to ten odwrotny naciag, chodzi o to ze jak napinam linke manetka to przerzytka zamiast z nizszej zebatki na wyzsza przechodzi z wyzszej na nizsza? czy o cos innego chodzi. Jak sie ma odwrotny naciag i xt do manetek alivio? warto zainwestowac? no i trzecie pytanie czy przerzytki z odwrotnym naciągiem gorzej działają czy nie ma różnicy w porównaniu do tradycyjnego

 

a moze nie kombinowac i kupic deorke o zwyklym naciagu, tyle ze cos niezbyt dobre slowa o deorce slyszalem O.o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team

Moje rady:

1. Cierpliwie czekaj i poluj na XT z normalną sprężyną w dobrej cenie.

2. Kup LX z normalną sprężyną.

3. Jak nie chcesz wydawać za dużo kasy to kup Deore - u mnie śmiga już od 11 tys. km bez problemów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

temat już wielokrotnie poruszany , ja mam klamki alivio i przerzutke XT z odwrotną sprężyną o d 2 lat na niej smigam i jest super dla mnie bardziej fizjologiczna że tak sie wyrażę , wskaziciele lewy iprawy wykonują ten sam ruch np przy podjeździe pod górkę a kciukami znowy ruszam jak mam z górki i trzeba dać czadu !!! dla mnie to norma i nie zamienie sie już nigdy!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...