Skocz do zawartości

[kalendarz] rowerowy 2014


Rekomendowane odpowiedzi

Szukam chętnych na zakup kalendarza rowerowego, konkretnie to -> http://bikeportal.or...14/#prettyPhoto Można go zakupić poprzez portal rowerowy v....ews (nie wiem czy mogę podać pełną nazwę, długo tu nie wbijałem  ;) ), ale poszukiwani są chętni na jego zakup. Cena to koło 30 zł. Szczegółowe info na priv (chyba że Admin pozwoli to tutaj wrzucę).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"7 arkuszy papieru wielkości A2 o gramaturze 300 g/m2. Wysokiej jakości zdjęcia. Kobiety z podium amatorskich i zawodowych grup kolarskich z Ukrainy. "

 

Cyclepassion też mi chodził po głowie, tym bardziej, że po długim czasie mi odpowiada. Ale cena zaporowa :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Jak ktoś szuka fajnego kalendarza, to polecam zajrzeć do kolegów z emtb.pl.

Fakt, ogladalam wlasnie, klimatyczne tematycznie:) Plus dla redaktora calosci - zadnej monotonii, totalne odmiany scenografii. No i patent na medal: od lutego do stycznia. Zadnego biegania po kalendarze w grudniu, a potem juz po przecenach sie ma :002:

 

 

Wysokiej jakości zdjęcia. Kobiety z podium amatorskich i zawodowych grup kolarskich z Ukrainy.

@kilroy: Kurcze, fajne. Mam sentyment i do czarno-bialej fotografii, i do cyrylicy:P Tylko szkoda, ze skoro zawodniczki Ukrainy, to kalendarz po rosyjsku, a nie ukrainsku :down:

Tak czy siak - czy to nadal aktualne? Znaczy, ze poszukiwani zainteresowani?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...