Skocz do zawartości

[tylna piasta] Dziwny dźwięk tylnej piasty (filmik)


Krezystof

Rekomendowane odpowiedzi

jemu chyba chodzi o to buczenie jak by coś tarło je też tak mam piasta deore to trze w bębenku ale niewiem co

Dokładnie o to mi chodzi, bo jak koło się nie kręci to jest też ten dźwięk, a z kolei gdy "pedałuję" do prozdu - dźwięku nie ma. A czy jest to normalne? Bo słyszałem, że te piasty tak maja...

 

Byłem, zrobione! Była jakaś blaszka czy osłonka uszkodzona trzymająca łożyska, wszystko wymienione na nowe - koszt 15 zł

Teraz mam problem troche inny (regulacji) i zapraszam:http://forumrowerowe.jgc.pl/piasta-tyl-regulacia-stopnia-wysuniecia-po-danej-stronie-t15084.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Ja też mam takie buczenie, tyle że to już było odrazu gdy kupiłem piaste. Byłem w serwisie z reklamacją to koles goś tam robił z pół godziny i powiedział ze wszystko jest ok i buczenie ustało, ale po 200 km znowu sie zaczęło. Nie wiem, czy wszystkie deore tak mają?

Już wyczaiłem w czym problem :/. Poprostu jest luz na benbenku. Dla mnie to troche dziwne jak w nowej, dobrej piaście może tak szybko powstać luz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...