Skocz do zawartości

[Szybkość jazdy] Czas w stosunku do dystansu


Rekomendowane odpowiedzi

Witam


 


Chciałem zapytać jak prezentuje się wynik 19.4 mili w ciągu godziny (jak się bardzo postaram to 50 minut, ale to już męczy zauważalnie bardziej) dla tygodniowego treningu. Jeżdżę tak cztery razy w tygodniu na uniwersytet po Edynburgu. Mam po drodze 4 razy pod górę całkiem mocno i z górki też 4 w mojej ocenie. Jest to dystans jak i czas w jedną stronę. Chcę się zapytać czy jest to dobry wynik czy nie. Rowerem nie jeździłem dobre 3 lata regularnie. Aczkolwiek uprawiałem inne sporty. Chciałem się zapytać o ile polepszyłbym wynik zmieniając rower na lżejszy oraz z cieńszymi oponami: na ten moment posiadam zwykł rower z wysoką ramą, przednią górską, a tylną średniej grubości. O dokładniejszy opis nie proście bo zwyczajnie się na rowerach nie znam   :) Dzięki za odpowiedź.


 


Pozdrawiam


Kuba


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zmiana roweru tylko po to aby osiągać lepszy czas jest bez sensu. Przecież to nie o zarobek chodzi tylko o rekreację i wysiłek.

 

Na obecnym rowerze duś lepsze czasy - satysfakcja podobna. I tak ktoś lżejszy, zwinniejszy na gorszym rowerze może zrobić tam lepszy czas.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...