Skocz do zawartości

[suport] t. giga pipe team dh czy Dartmoor Hard-Barr


Ogór

sonda  

10 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Który wiecej wytrzyma i bedzie lepszy ?

    • Truvativ Giga Pipe Team DH
      8
    • Dartmoor Hard-Barr
      2
    • 0


Rekomendowane odpowiedzi

moje zdanie znasz czyli dartmoor a pozatym na tem temat juz sie wypowiedziałem w topicu który załozyłes niedawno

pozatym po co zakładasz "10" podobnych tematów

 

co do gwary nie ma czegos takiego jest niezgodnosc towaru i wynosi 2 lata, gwara jest dawana na okres przekraczajacy własnie te 2 lata

dzis i sobote przeciez tłumaczyłem ci co zrobic aby oddali kase za suport ale widocznie masz to w dupie - meczysz tymi ciagłymi pytaniami na tem sam temat chłopie

zdecyduj sie w koncu na cos

I NIKT CI NIE POWIE CO WIĘCEJ WYTRZYMA - ZROZUM TO

zalezy to tylko od ciebie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zestawienie dwóch podobnych (pozornie?) suportów o podobnej cenie. Ale wg mnie Truvativ sprawdzony, męczony przez wiele osób, a Hard-Barr jednak jest nowością na rynku i nie znam jeszcze nikogo kto by na tym śmigał. Osobiście stawiałbym na Truvativa (sam mam), jednakże nie twierdzę, że Datrmoor jest kiepską firmą ale część jaką jest suport powinna być sprawdzona. Oczywiście nie wykluczam tego, że Hard-Barr może być lepszy od Giga Pipe'a.

A i jeszcze duży plus dla Hard-Barr'a bo widzę na zdjęciu, że dają śruby mocujące korbę, a w Truvativie mi ich nie dali i musiałem dokupić (te od korby nie pasowały)...

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moje zdanie znasz czyli dartmoor a pozatym na tem temat juz sie wypowiedziałem w topicu który załozyłes niedawno

pozatym po co zakładasz "10" podobnych tematów

 

co do gwary nie ma czegos takiego jest niezgodnosc towaru i wynosi 2 lata, gwara jest dawana na okres przekraczajacy własnie te 2 lata

dzis i sobote przeciez tłumaczyłem ci co zrobic aby oddali kase za suport ale widocznie masz to w dupie - meczysz tymi ciagłymi pytaniami na tem sam temat chłopie

zdecyduj sie w koncu na cos

I NIKT CI NIE POWIE CO WIĘCEJ WYTRZYMA - ZROZUM TO

zalezy to tylko od ciebie

 

nie chce wywalic kasy w bloto wiec wole sie dowiedizec co kupic i na czym ludzie jezdza i co moga o tym powiedziec a to z kasa to pojde i zalatwie jak bede szedl tam wykreicic ten zlamany suport ...

 

co do srub to mam oryginalne od korby - truvativa korby wiec powinny pasowac :> chyba ;) bo to sa 12 z tego co pamietam :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja ma truvatiwa spisuje sie dobrze,ale ostatnio cos slysze jakby w nim przeskakiwało.a moze sam sobie cos wkrecam:DWkladzik bardzo mocny,tanszy na pewno juz by sie rozleciał.Drugiego modelu nieznam,ale to tymozesz zam go przetestowac.Wybor nalezy do ciebie.Ja tam na truvatiwa bym stawiał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja z mojej jazdy mogę polecić Team DH, podejrzewam że Dartmoor tez jest dobry, ale nie znam nikogo kto na nim by już jeździł. Możesz być testerem Ogór :)

 

Piszesz, że nie chcesz wywalić kasy w błoto, tyle że jak poprzednio wybierałeś suport to tez pytałeś - napisaliśmy że raczej DH team, a Ty kupiłeś co innego, wiec wiesz... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piszesz, że nie chcesz wywalić kasy w błoto, tyle że jak poprzednio wybierałeś suport to tez pytałeś - napisaliśmy że raczej DH team, a Ty kupiłeś co innego, wiec wiesz... :D

Ale to jest caly Ogor :lol: . Polecano mu woodmana - kupil novateca. Polecano mu avida - kupil hayesa :lol: . Polecajcie mu truvativa to na pewno go nie kupi :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co do poprzedniego suporta doradziliscie mi dzien po zakupie :)

podobnie bylo z piasta :blink:

co do hampla wizolem hajsa bo byl w propomocji :)

 

a suport wezme chyba tego dartmoora bo potrzebuje jak najszybciej suport na zawody :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...