Skocz do zawartości
  • 0

Wybór trenażera do bloku


Gość Krzysiek

Pytanie

Stoję przed wyborem trenażera i chciałbym trochę dopytać o Wasze opinie. Przejrzałem wątki na forum i udało mi się wybrać/ograniczyć/zawęzić linię do kilku modeli, z których chciałbym wybrać już jeden konkretny do zakupu:

 

  • Trenażer Tacx Booster T2500
  • Trenażer Elite Qubo Fluid
  • Trenażer CycleOps PT 015 Mag+
 

Chciałbym Was poprosić o to, żebyście podpowiedzieli, na który z tych modeli najlepiej byłoby się zdecydować. Jeśli któregoś z nich używaliście lub nadal używacie to też chętnie posłucham Waszych opinii. Mieszkam w bloku i to, żeby trenażer był w miarę możliwości cichy, jest dla mnie ważne. Mam sąsiadów w starszym wieku i nie chciałbym być dla nich jeszcze większym problemem niż jestem teraz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

 

Stoję przed wyborem trenażera i chciałbym trochę dopytać o Wasze opinie. Przejrzałem wątki na forum i udało mi się wybrać/ograniczyć/zawęzić linię do kilku modeli, z których chciałbym wybrać już jeden konkretny do zakupu:
 
  • Trenażer Tacx Booster T2500
  • Trenażer Elite Qubo Fluid
  • Trenażer CycleOps PT 015 Mag+
 
Chciałbym Was poprosić o to, żebyście podpowiedzieli, na który z tych modeli najlepiej byłoby się zdecydować. Jeśli któregoś z nich używaliście lub nadal używacie to też chętnie posłucham Waszych opinii. Mieszkam w bloku i to, żeby trenażer był w miarę możliwości cichy, jest dla mnie ważne. Mam sąsiadów w starszym wieku i nie chciałbym być dla nich jeszcze większym problemem niż jestem teraz.

 

 

Hej mam ten sam dylemat. Booster to wiadomo większy opór, ale po przeczytaniu wiele zagranicznych recenzji wychodzi na to, że do bloku bardziej nadaje się Elite Qubo, bo jest cichszy. Tyle, że droższy. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej mam ten sam dylemat. Booster to wiadomo większy opór, ale po przeczytaniu wiele zagranicznych recenzji wychodzi na to, że do bloku bardziej nadaje się Elite Qubo, bo jest cichszy. Tyle, że droższy. 

 

Nabyłem Elite Fluid, do tego opona treningowa Vittoria. Skręciłem, założyłem rower, dopompowałem oponę. Nie buczy. Można spokojnie słuchać muzy itd. Cały napęd rowerowy hałasuje, ale ta rolka z elastomeru śpiewa cicho. Co prawda system dociążania grawitacyjnego koła do rolki powoduje, że na kolarce wstając na pedały możesz zabuksować to jednak całość bardzo okey. Przy przełożeniu 52/12 wyższa kadencja daje w kość.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...