Skocz do zawartości

[ suport ] jaki - zeby jak najdluzej wytrzymal


Ogór

Rekomendowane odpowiedzi

i co mi po tym jesli np. rozwali sie po 2 miesiacach ?

 

btw. czy mozna zareklamowac stary suport jesli cos peklo w nim w srodku ?? po nie calym miesiacu ? :> normalnie wyglada jak nowka tylko ze w srodku cos walnelo i niedziala :/ wiec chyba to gwarancja obejmuje ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Team DH Truvativa. Mam wytrzymuje jak na razie bez zarzutu. Co do Dartmoora to nie słyszałem jeszcze opinii o nim (z wyglądu solidny, ale to żadne kryterium oceny)

 

 

Raczej ciężko jest coś takiego reklamować, to że wygląda jak nówka to nic nie oznacza. Komputer tez może świetnie wyglądać, a nie działać...

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nikt ci nie zagwarantuje ze cos bedzie działac dłuzej i sie niezepsuje

uprawiajac kolarstwo grawitacyjne trzeba liczys sie z tym ze czesci pekaja łamia sie itd. i trzeba je wymieniac dosc czesto a wypadki sie zdarzaja wiec nie ma co płakac i czy kupisz suport za 50 zł czy za 1000 zł to moga strzelic tak samo w krótkim czasie

 

jesli chodzi o ten suport dartmoora czytałem troche o nim i ma b.dobra opinie - jeszce nie czytałem o tym aby go ktos złamał - ale róznie to bywa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogór, z tego co mi się wydaje to też jakiś street uprawiasz, więc Team DH może być nieco problematyczny, mianowicie chodzi o to, że przez te 4 maszyny nie kręci się zbyt szybko(w porównianiu do innych) to taka drobna uwaga z mojej strony(też go mam i to jeszcze z napinaczem :rolleyes: ). Ja też go wychaczyełm za około 130zł(rowerowania na allegro), z resztą słuchaj, zależy jak oceniasz swoje umiejętności, jak ja słyszę że ktoś zajechał dwa DH team'y w ciągu kwartału, to nie uważam go za mega hardcora tylko za kogoś kto ma marną technikę i skacze na płasko :/ Słyszałem też kiedyć coś o jakimś FSA Platinum.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...