Skocz do zawartości

[Licznik] Cat-Eye - bezbrzewodowy 10 funkcji


feniks

Rekomendowane odpowiedzi

Wiem, ze jest tansza o 60 zl, ale nie jest podswietlana. Dobra zartuje...wybralem cayete, bo wygladem bardziej mi spasowal. Wiem wiem powinno sie patrzec na jakosc, a nie na wyglad, ale co ja na to poradze, ze mi spasowal taki model. Moze ktos uzywa i moglby powiedziec jak sie sprawuje?

Byl jeszcze model mierzacy puls lub wysokosc n.p.m., ale cena mnie rozwalila, wiec dalem sobie spokoj z takim bajerem :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Green

google pl ? :)

a tak wogóle to moja sigma twist lock wiele przeszła B) była rozwalana o słupki spadała na betton , kiedyś po niej przejechałem i jest jak nówka :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość BikerFG

a mozesz napisac jaki konkretnie model, ja mam Cateye na kablu OS 1.1 (cena katalogowa tez 179 zl.) i w sumie licznik nie jest zly, ale sigmy ktore mialem (i obecna sigma w 2-gim rowerku), przy nim sa poprostu pancerne.

Cateye na moje oko jest delikatny - przede wszystkim uchyt pod licznik i czujnik przyczepiany do widelca nie budzi zaufania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niemiecki, japoński :) Tak naprawdę zarówno CatEye i Sigmy dostępne na rynku są w większości produkowane w Chinach. Sam mam Sigmę Targa na razie działa bez zarzutu ale mam ją od niedawna. Na razie jest OK. I oby tak dalej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...