Skocz do zawartości

[ wymiana ] Jak wymienić linke w 7.0


Cub_S

Rekomendowane odpowiedzi

Witam ,

mam nadzieje że dobrze wybrałem dział

 

Mam problem ... kupiłem trigerry Srama 7.0

takie jak te http://www.allegro.pl/item105865968_trigge..._7_0_nowe_.html

 

MIałem komplet nowych teflonowych kabli więc postanowiłem je wymienić , bo te ze srama nie zascpecalne :)

 

Ściągnołem tą gumke osłaniającą linke wewnątrz menetki wyciągnołem linke , i zacząłem wsadzać nową no i zonk :angry: ..... linka blokuje się w manetce [ tzn w epwnym momencie jakby o coś się blokuje] !! NIe idze jej przez nią przepchnąc , czy ktoś wie jak to trzeba zrobić ? Może jest a to jakiś sposób

 

PoMOCY !!!! Czekam na waszą pomoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odkręć sróbki od manetki i delikatnie zdejmij góre. tam powinieneś zobaczyć mocowanie linki, dokładniej miejsce w którym zachacza sie bębenek linki. starą linke wyciągasz i zakładasz w ten sam sposób nową. Pamiętaj aby wszystko robić delikatnie poneiważ może Ci coś wypaść i wtedy klops. Jeżeli będzie Ci się dalej blokować to najlepiej nie kombinować bardziej bo można więcej zaszkodzić niż pomóc i idź do jakiegoś servisu rowerowego i poproś o wymiane linek :D pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bo sie 'trzymadelko ' linki przesuwa - wtedy ciezko trafic, ale co nie znaczy ze nie mozna

tyle zeby wrocic do pozycji wyjsciowej, zazwyczaj gdzy spuszczona na sam dol

ja mowie ogolnie, bo takich jak te w reku nigdy nie mialem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...