Skocz do zawartości
  • 0

Romet Rambler 6.0 (2013)


maciej93z

Pytanie

Nazwa: Romet Rambler 6.0 (2013)

Data dodania: 07 wrzesień 2013 - 10:52

 

Super rower za taką cene wydaje mi się ,że to najlepszy wybór jaki mogłem dokonać. Jazda w terenie bajka zarówno podjazdy jak i zjazdy sprawiają ogromną przyjemność. Jazda na szosie równie lecz przez szerokie opony trochę męcząca (2,25 i z dużym bieżnikiem ;)

 

Długo szukałem roweru w przystępnej cenie i na dobrym osprzęcie i się nie zawiodłem.

 

Hamulce tarczowe mimo ,że niższy model shimano hamują jak żyleta.

Amortyzator również wg mnie b.dobry, wybiera to co powinien.

Przerzutki bez zastrzeżeń , chodzą płynie .

 

Rower naprawdę miło mnie zaskoczył jeździłem na Gianta'ch i unibik'u dużo droższych modelach od ramblera i szczerze nie zauważyłem dużej różnicy więc po co przepłacać.

 

Jeżeli ktoś również szuka w miarę taniego i uniwersalnego roweru to polecam Ramblera 6.

 

 

 

 

 

 

Zobacz rower

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Czy amortyzator posiada blokadę skoku?

I jeszcze jedno, co sądzicie o ramie tego rowerku, czy wytrzyma kilka lat użytkowania, czy jest na poziomie ram meridy lub krossa, oczywiście z tego samego przedziału cenowego?

Przymierzam się do kupna rowerku i biorę pod uwagę ramblera 6.0, krossa x8, x6, lub unibike fusion - co polecacie do jazdy górskiej niezbyt ekstramalnej? 

Pozdrawiam

Nazwa: Romet Rambler 6.0 (2013)
Data dodania: 07 wrzesień 2013 - 10:52

Super rower za taką cene wydaje mi się ,że to najlepszy wybór jaki mogłem dokonać. Jazda w terenie bajka zarówno podjazdy jak i zjazdy sprawiają ogromną przyjemność. Jazda na szosie równie lecz przez szerokie opony trochę męcząca (2,25 i z dużym bieżnikiem ;)

Długo szukałem roweru w przystępnej cenie i na dobrym osprzęcie i się nie zawiodłem.

Hamulce tarczowe mimo ,że niższy model shimano hamują jak żyleta.
Amortyzator również wg mnie b.dobry, wybiera to co powinien.
Przerzutki bez zastrzeżeń , chodzą płynie .

Rower naprawdę miło mnie zaskoczył jeździłem na Gianta'ch i unibik'u dużo droższych modelach od ramblera i szczerze nie zauważyłem dużej różnicy więc po co przepłacać.

Jeżeli ktoś również szuka w miarę taniego i uniwersalnego roweru to polecam Ramblera 6.






Zobacz rower

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...