Skocz do zawartości

[chwyty] TIOGA ślizgają się:/


MTB olsztyniak

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

Jaki jest najlepszy sposób na wyeliminowanie ślizgania się chwytów na kierownicy??Kupiłem sobie cały komplet, kierownice i chwyty.Zakładałem chwyty na ,,mydło" i nawet jak wszystko wyschło, chwyty ,,kręcą się"Nie są luźne, ale też nie siedzą sztywno.Co zrobić??Chyba nie przyklejać??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Jaki jest najlepszy sposób na wyeliminowanie ślizgania się chwytów na kierownicy??Kupiłem sobie cały komplet, kierownice i chwyty.Zakładałem chwyty na ,,mydło" i nawet jak wszystko wyschło, chwyty ,,kręcą się"Nie są luźne, ale też nie siedzą sztywno.Co zrobić??Chyba nie przyklejać??

 

moja propozycja to zrób to na lakier do włosów ...

umyć kierownicę i chwyty ... osuszyć ...

popsikać kiere trochę ... uchwyty więcej

potem szybko zakładac uchwyty ... szybko bo klei się straszliwie... przynajmniej tak było u mojego authorka :wink:

naszykuj od razu wilgotną szmatkę aby wytrzeć nadmiar lakieru, który wypłynie zaraz po nałożeniu uchwytów.

po około 4 godzinach wyschło i skleiło się u mnie na przysłowiowy kamień ....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Mam podobny problem. U mnie po 20 km jezdzie musze nabijac chwyty - zeslizguja sie z kierownicy jakies 2 cm. Wkurza mnie to, a niby taka blahostka. Aha, mam gripshift'y.

 

Dodam tylko, że zastanawiam się nad rogami, żeby uniknąć spadania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyty tiogi są do dupy

Święta racja do dupy!!

Kupiłem sobie chwyty Tioga Slim i gówno nie chciało wejść na kierownice :) No to wziąłem oliwe i na oliwe to wepchnołem słizgały się przez ok. 10 min. i potem było o.k ale są za chude jak dla mnie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...