Skocz do zawartości

[Powitania] Do nowych forumowiczów cz.3


Rekomendowane odpowiedzi

Witam Wszystkich.. :)

NelsonPL [Krzysztof Maciejowski - Jaworzno] -- Fan Depeche Mode ---- Autor kilkunastu polonizacji do gier (PC). Na scenie tłumaczeniowej sam działa od początku 2013 roku wydając spolszczenia do takich gier jak: Outlast, The Stanley Parable (dubbing) Rambo The Video Game, Never Alone, Flashback (2013) Feist, Serena, Desperados Cooper's Revange, Another World: 20th Anniversary Edition, MISSING An Interactive Thriller - Episode 1, The Hong Kong Massacre, Framed Collection, Rambo The Video Game Baker Team, Heavy Fire: Shattered Spear, The Great Perhaps, My Friend Pedro, Heavy Fire: Afghanistan Strona internetowa: www.nelsonpl.vgh.pl- Strona obecnie nie działa. Pracuje nad budową nowej strony internetowej, gdzie będzie można pobierać moje polonizacje.

Rower: KROSS LEVEL R4

Samochód: Audi A4 B8 1.8TFSI  160KM (Sedan)

20220626_202500.jpg

20210625_120215.jpg

  • +1 pomógł 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Cześć wszystkim!
Miło że można się wstępnie przedstawić. Jestem z Górnego Śląska i będe próbował dzięki Waszym opiniom zakupić kolejny rower ale nie tylko. Być może elektryczny jednak obecny świetnie funkcjonuje chociaż bardzo rzadko na nim jeżdżę.
Załapałem bakcyla na górskie podjazdy/zjazdy na e-rowerze znajomego stąd niedługo będe raczej sprzedawał obecnego Corratec'a Superbow i liczę na Wasza pomoc jak będe miał jakieś pytania.

Forum już przez ostatnie tygodnie przeglądałem jako niezarejestrowany ale chciałbym również troche się udzielić więc zaczynam przygodę....

Rower: Corratec Superbow 29 FUN
 

corratec.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 15.07.2024 o 10:44, NelsonPL napisał:

Witam Wszystkich.. :)

NelsonPL [Krzysztof Maciejowski - Jaworzno] -- Fan Depeche Mode ---- Autor kilkunastu polonizacji do gier (PC). Na scenie tłumaczeniowej sam działa od początku 2013 roku wydając spolszczenia do takich gier jak: Outlast, The Stanley Parable (dubbing) Rambo The Video Game, Never Alone, Flashback (2013) Feist, Serena, Desperados Cooper's Revange, Another World: 20th Anniversary Edition, MISSING An Interactive Thriller - Episode 1, The Hong Kong Massacre, Framed Collection, Rambo The Video Game Baker Team, Heavy Fire: Shattered Spear, The Great Perhaps, My Friend Pedro, Heavy Fire: Afghanistan Strona internetowa: www.nelsonpl.vgh.pl- Strona obecnie nie działa. Pracuje nad budową nowej strony internetowej, gdzie będzie można pobierać moje polonizacje.

Rower: KROSS LEVEL R4

Samochód: Audi A4 B8 1.8TFSI  160KM (Sedan)

20220626_202500.jpg

20210625_120215.jpg

Zacna tablica rejestracyjna!

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry Wszystkim!

Na forum trafiłem, ponieważ wracam do regularnych jazd na rowerze po wielu latach przerwy. Z tego też względu szukam dla siebie nowego roweru, który mam nadzieję przy Waszej pomocy kupić. Jazda na rowerze zawsze była dla mnie bardzo fajnym sposobem na spędzanie czasu. Niestety z powodu braku czasu nie było na nią czasu. 

  • +1 pomógł 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 7.08.2024 o 13:25, maskun napisał:

Cześć wszystkim!
Miło że można się wstępnie przedstawić. Jestem z Górnego Śląska i będe próbował dzięki Waszym opiniom zakupić kolejny rower ale nie tylko. Być może elektryczny jednak obecny świetnie funkcjonuje chociaż bardzo rzadko na nim jeżdżę.
Załapałem bakcyla na górskie podjazdy/zjazdy na e-rowerze znajomego stąd niedługo będe raczej sprzedawał obecnego Corratec'a Superbow i liczę na Wasza pomoc jak będe miał jakieś pytania.

Forum już przez ostatnie tygodnie przeglądałem jako niezarejestrowany ale chciałbym również troche się udzielić więc zaczynam przygodę....

Rower: Corratec Superbow 29 FUN
 

corratec.jpg

Ciekawe malowanie... "ukraina" 2.0 ;)

Edytowane przez frendi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 godzin temu, frendi napisał:

Ciekawe malowanie... "ukraina" 2.0

Ciekawe skojarzenie 😉 nie wpadłbym na to. Kolor to limonkowy a nie żółty takze nie będzie się raczej na żywo tak kojarzyć. Fakt zjawiskowo wygląda jak już się go zobaczy.. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Czołem!

Jeżdżę raczej hobbystycznie a w zasadzie głównie jako trening cardio (na 13 letnim Lazaro Integral V3), a na forum trafiłem bo oprócz mycia i smarowania łańcucha nic przy rowerze nie robiłem i nadszedł czas, żeby o niego zadbać. Co miałem wymienić w swoim, to już wymieniłem (suport,korbe, kasete, łańcuch), a teraz szykuję rower dla dziecka i napotkałem na problem, z którym nie potrafię sobie jeszcze poradzić - potrzebuję rady specjalistów, ale to w odpowiednim wątku.

Tak czy siak: cześć wszystkim!

  • +1 pomógł 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie 

Krótko jeżdżę już wielu lat na różnych rowerach głównie MTB , trekking.

W związku z tym iż ostatnio wkręciło mnie wjeżdżanie w jakieś góry, trudne ścieżki itp. gdzie można się zagotować z wysiłku, postanowiłem poszukać sobie elektrycznego Fula MTB.🙃

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...