Skocz do zawartości

[Wycieczki] Nowa Sól i Zielona Góra


Pioe

Rekomendowane odpowiedzi

I jak tam wycieczki?? Jeździ ktoś?? Bo ja jeszcze otwarcia sezonu nie zrobiłem ;P

 

Maciek, i otwarcia nie będziesz robić, bo Ci pewnie myszy, albo mole rower zeżarły xP Jak będziesz miał ochotę to możemy się wybrać nawet dzisiaj xP Tak na luzie, bez szaleństw, bo jestem po chorobie ^^' W środę nie mogę jbc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sezon otworzyłem wczoraj bo robiłem bratu w rowerze hamulce i musiałem się przejechać zobaczyć czy działają ;P A tak na poważanie to teraz w pracy mam trochę masakrę i wracam do domu po 18 więc już nic mi się nie chce. Ale jak tylko się trochę uspokoi to chętnie się pisze na jakąś małą przejażdżkę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj byłem za Kożuchowem sprawdzić, czy podjadę pod górkę. Okazało się, że nie straciłem formy, a wręcz jest jeszcze lepsza. Oto efekty jeżdżenia w zimie ;)

Czekam na przypływ kasy, to wymienię parę części w rowerku i wtedy zacznę śmigać na długie dystanse. Ale jakby ktoś miał ochotę w tygodniu, gdzieś wyskoczyć, to pisać :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W końcu spokojniejsza sobota się trafiła i do tego ładna pogoda więc oficjalnie sezon otwarty. 6,5 km po lesie to już coś. Nawet trochę się zmęczyłem

 

Acha i żeby nie być gołosłownym:

 

http://zapodaj.net/3008e19c81dd.jpg

http://zapodaj.net/f784f3e67776.jpg

 

Zamieściłem tylko linki bo coś nie chce mi wyświetlać zdjęć :icon_confused:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja już sezon rozpocząłem tj. używam roweru do przemieszczania się po mieście plus 2 wypady do lasu.Czeka mnie regulacja hamulca i przerzutki ale myślę że w sobotę wieczór uderzę na 30-40km po lasach wokół ZG (gdzie dokładnie to się jeszcze zobaczy:))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak na złość ja w sobotę jadę do Poznania xD Może przyjedziesz w przyszłą sobotę? :) (za dwa tygodnie)

Zebrałoby się ekipę i może i Andrew z NS by do nas dołączył? <zerknięcie na Andrew> :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdzie się umawiamy? Ja mam pkp z Poznania 7.40. Ok. 10.00 będę na pkp głównym w Zielonej. Mam nadzieję że kondycyjnie dam radę ;) Nocleg z soboty na niedzielę już załatwiony ;) Nr tel poszedł na priv Andrew

 

Walnij głuchego to oddzwonię. Gadu nie mam i zalatany jestem od teraz aż do wyjazdu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie jadę do Pyrlandii na rower tylko do mojej dziewczyny :)

Szkoda, że tak się niedobrze złożyło, bo gdyby nie mój wyjazd, pojechałbym z Wami na 100% bo szykuje się podobno śliczna pogoda :)

 

Ja wczoraj zrobiłem trasę:

Nowa Sól - Zielona Góra - Kożuchów - Nowa Sól

Nie wiem ile mi wyszło km bo nie zresetowałem licznika. Ale na koniec w NS walnąłem klasyczne OTB XD Na szczęście nic groźnego, ot po prostu krawężnik był jednak za wysoki, a ja nie zdążyłem podrzucić przedniego koła ^^'

 

A! Weźcie aparat i poróbcie fotki i pochwalcie się wyjazdem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No więc. W sobotę pojezdziliśmy z Andrewem. Bukowa Góra i ogólnie okolice Nowej soli. Rewelacja. Ja musiałem jeszcze dojechać do niego. Zrobiliśmy około 40km i w sumie w sob nawaliłem 92km :) Andrew spoko gościu - dzięki za wycieczkę i ustawienie Reby i Eliksirka :P . Niestety w niedzielę nie mógł pośmigać, bo obowiązki... Zrobiłem niebieski szlak. Prawie cały. Góra Wilkanowska i dalej po obwodzie Zielonej do miejscowości na Z jakoś :D I wtedy się zgubiłem. Droga się skończyła bo dalej płynęła Odra! Jak to, tu z stronę zachodu?! No tak. Jak się znalazłem, to miałem 2h do pociągu do Poznania, a jeszcze plecak trzeba odebrać :D Wyskoczyłem na asfalt i zaczęło lać (niedziela 17.00). Troszku zmokłem po drodze ale zdążyłem :icon_mrgreen: Niedziela - 93km. W sumie weekend 185km, w tym dużo w głębokim błocku :D Zielona strasznie mi się spodobała; na pewno jeszcze wrócę. Może będzie okazja innym razem pośmigać w więcej osób. Do zobaczenia :bye2: Zaraziłem się i planuję za 3 tyg Złotoryję. Jak ktoś chce jechać niech da znać :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Witam!

Mam nadzieję, że w dobrym temacie pytam :)

Chciałbym zapytać miejscowych z Zielonej Góry - jaka panowała pogoda u was przez ostatnie dni i czy zapowiada się na deszcz?

W niedzielę wpadam do do Zielonej Góry na wyścig i nie wiem jakie ogumienie dobrać :)

Z góry dzięki za odpowiedzi - i jeśli możecie to napiszcie jaką pogodę będziecie mieli jutro :P

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

witam wszystkich ;)

chcialam Was zapytac, jaka trase najlepiej wybrac na wycieczke rowerowa z Nowej Soli do Zielonej Gory?

malo jezdze, z kondycja slabo, ale mam nadzieje, ze dam rade.

myslalam o wyjechaniu z Soli przez las za szpitalem -> Zelazny Most -> Zakecie -> przez wiadukt nad obwodnica -> do miejscowosci Ługi asfaltem ... i dalej nie wiem ktoredy.

na mapie widze, ze mozna w Ługach skrecic w prawo -> do Zatonia, potem od ulicy Jedrzychowskiej wjechac do Zielonej. Polecacie te trase, czy moze jakis fajny inny szlak rowerowy jest?

pozdrawiam,

J.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...