Skocz do zawartości

[Wycieczki] Nowa Sól i Zielona Góra


Pioe

Rekomendowane odpowiedzi

Zobaczymy, bo na razie trudno mi uwierzyć, że w NS ma leżeć śnieg jeszcze przez następny tydzień :P

A może ktoś z NS ma ochotę wybrać się dzisiaj? Za oknem wprost bajecznie i mam zamiar wyjść i pośmigać w śniegu ;)

 

Jakby ktoś był chętny, to niech pisze lub dzwoni na mój telefon 784360999 ;)

 

EDIT:

 

Byłem za szpitalem i powiem Wam szczerze, że zima mnie pokonała... xP 2/3 drogi musiałem prowadzić rower, bo śniegu jest (tak, tak...) za dużo :P

Nie mniej było warto :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmmm muszę poważnie przemyśleć propozycję wyprawy rowerowej. Dobrze, że nie chodziło o tą sobotę bo miałem obronę ale już jestem po więc można myśleć o przejażdżkach. Tylko, że ja już chyba miesiąc na rowerze nie siedziałem a w śniegu ani razu tak więc mogę mieć problem ;) No chyba że piwko to już prędzej :):P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja chyba jutro spróbuję się przewieźć. Zobaczymy jak będzie :whistling:

 

 

A ja wiem jak będzie :thumbsup: W pizdu zimno. Ja pojechałem sobie rowerkiem do pracy i wróciłem już z siorką jej samochodem (pracujemy razem). Za zimno na rower mimo powiedzmy odpowiednich ciuchów. Albo to ja jestem "ciepła klucha" :)

 

Ale dni są coraz dłuższe, troszkę się ociepli, biały badziew się roztopi i będziemy szaleć i bawić się w błotku. Będzie fajno. Ja na razie odpuszczam jakieś zorganizowane akcje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dzisiaj zrobiłem sobie małą rundkę po okolicy. Wyjazd z Otynia--> Nowa Sól i wyjechałem z ulicą głogowską. Przed torami w lewo na Kiełczów, a z kiełczowa w kierunku Odry. O dziwo śnieg w lesie był bardzo dobrze ubity przez ciężarówki. Do rzeki nie udało się dojechać.

 

Niestety z powodu bardzo silnego wiatru miejscami musiałem iść, bo jazda byłaby zbyt ryzykowna.

Chce ktoś jutro się przejechać po okolicy NS?

 

Nadal żadnych chętnych? Na zachętę foto przerzutki po dzisiejszej jeździe :

7b80f55df5a73d48m.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj zrobiłem trochę dłuższą traskę :

Otyń->Nowa Sól->Stara Wieś(zjazd przy stalowym moście w prawo)-->Nowe Żabno-->Ciepielów---> Wrociszów--->Nowa Sól->Otyń

 

Niestety z Ciepielowa do Wrociszowa szedłem piechotą, bo droga jest totalnie zasypana. Wiele dróg podrzędnych już odmarzło, więc spokojnie można zapuszczać się w mniej uczęszczane miejsca.

 

Maciek - proponuje niedzielę. Prawdopodonie Pioe też wytoczy swoją maszynę, więc pojeździmy razem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...