Skocz do zawartości

[Wycieczki] Nowa Sól i Zielona Góra


Pioe

Rekomendowane odpowiedzi

A udał, udał :rolleyes: Śnieg dosypał i było super. Jak zawsze z resztą jeśli jedzie się w sympatycznym gronie.

Ja jako "powracający z zaświatów" trochę przesadziłem z ubiorem i było lekko za ciepło :rolleyes: ale następnym razem będzie lepiej.

Zdjęcie właśnie się ładują, zapraszam do oglądania - http://www.panoramio.com/user/569169

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Beba - spoko :) Ja mam zaległości w jeździe bo Synuś mi się urodził i też sprinterem nie jestem.

Lord - rany! jak się cieszę że się odezwałeś! Właśnie prze chwilą kąpałem swojego synka i wpadłem na morderczy pomysł :D Jeśli pogoda dopisze :)

Mianowicie:

 

Termin:

- Przyszła sobota

 

Lokalizacja:

- Dalkowskie w śniegu!!! :)

 

Dojazd:

- No może być kiepsko, ale:

* albo pociąg do Bytomia Odrz. i dojazd na bicyklach

* albo samochodami do Kromolina a stamtąd już (hmm.. właściwie to już są Wzgórza :) )

 

Jeśli samochodami to ja mogę zabrać kogoś (może nawet dwóch, ale musiałbym to przećwiczyć). Jeśli Kosa jechałby swoim to też może kogoś zabrać. Nie wiem jak reszta Braci stoi z autkami - niech się wypowiedzą (Duch, Seber)

 

Wiecie - Dalkowskie i Annabrzeskie, zima, śnieg - polecam wyobraźni :)

Wiadomo że wielu godzin nie pojeździmy ale tak ze 2h na górkach i kopnym śniegu może być fajne :)

 

Więc jak? Pogoda do przyszłego tygodnia nie planuje wejść w stany dodatnie a śniegu ma trochę dosypać...

 

Czekam na opinie i propozycje. Może "Nieznajomi" się podłączą. Zapraszamy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Beba - spoko :P Ja mam zaległości w jeździe bo Synuś mi się urodził i też sprinterem nie jestem.

Lord - rany! jak się cieszę że się odezwałeś! Właśnie prze chwilą kąpałem swojego synka i wpadłem na morderczy pomysł :D Jeśli pogoda dopisze :)

Mianowicie:

 

Termin:

- Przyszła sobota

 

Lokalizacja:

- Dalkowskie w śniegu!!! :)

 

Dojazd:

- No może być kiepsko, ale:

* albo pociąg do Bytomia Odrz. i dojazd na bicyklach

* albo samochodami do Kromolina a stamtąd już (hmm.. właściwie to już są Wzgórza :) )

 

Jeśli samochodami to ja mogę zabrać kogoś (może nawet dwóch, ale musiałbym to przećwiczyć). Jeśli Kosa jechałby swoim to też może kogoś zabrać. Nie wiem jak reszta Braci stoi z autkami - niech się wypowiedzą (Duch, Seber)

 

Wiecie - Dalkowskie i Annabrzeskie, zima, śnieg - polecam wyobraźni :)

Wiadomo że wielu godzin nie pojeździmy ale tak ze 2h na górkach i kopnym śniegu może być fajne :)

 

Więc jak? Pogoda do przyszłego tygodnia nie planuje wejść w stany dodatnie a śniegu ma trochę dosypać...

 

Czekam na opinie i propozycje. Może "Nieznajomi" się podłączą. Zapraszamy.

 

 

Ej chłopaki.. A może piwa? :D

Siema wszystkim z zaświatów. Radsson a ty już jeździłeś tam zimą? Nie wiem czy fajny będzie śnieg po piasty. od roweru na śniegu wolę narty :) No ale jak się zgramy to biorę Lorda i nasze rowerki w mojego turbowoza :) i przyjedziemy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sobota za tydzień. Tej nie dam rady bo dopiero kończę przechorowywać przeziębienie.

Kosa - miło widzieć na forum! A jeszcze fajniej będzie się spotkać i pośmigać.

Fakt że na takim śniegu narty sprawowałyby się dużo lepiej, ale na dwóch kółkach też może będzie fajnie :wallbash: Pożyjemy zobaczymy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...